Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Fotoğraf Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bence hiç bi şekilde içinde kendi arabamız olmasın..
o zaman esprisi kalmaz..bambaşka bi konuda yarışma olması daha güzel olur derim.. :)

evet kendi aracımız olursa pek bir espirisi kalmaz. ortak bir konu bulunup onla ilgili resim cekilebilinir.

neden esprisi kalmazki? sonuçta bir otomobil forumu değilmi burası :)

olm konuyu daraltmak olur o onun yanında aracı daha güzel olanın fotosu illaki daha göz alıcı olur..sen çekecen paçalı arabanın fotolarını kazanacan mı sanıyosun o şekilde.. :D :D

aracların dış görünüşleride resmi cok etkiler kanaatındayım ben. bazılarımızın aracı modifiyeli bazılarınki değil. modifiyeli olan aracı zaten güzel bir kareden bile cekmesen süper resim cıkıyor ortaya :)

malzeme ne kadar iyi olursa olsn çekende iş yoksa gene güzel olmaz gene olmaz beyler :)

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

Bencede araç fotoğrafları olabilir :) Emre öyle birşey olursa sen düldül ile katıl daha çok oy alırsın :p hiç değilse paçalı değil o :D:D:D

paçalanamadık daha yollamadı serhat abi :(

olm kadar istiyosan paça bulalım sana yahu..

malzeme ne kadar iyi olursa olsn çekende iş yoksa gene güzel olmaz gene olmaz beyler :)

---------- Post added at 23:26 ---------- Previous post was at 23:26 ----------

paçalanamadık daha yollamadı serhat abi :(

Üzüldüğün bu olsun emre :D Şahsen senin dışında bütün seat kullanıcıları seviniyor bu duruma :p Bu arada unuttum sende profesyonel makine var saymam :D

Üzüldüğün bu olsun emre :D Şahsen senin dışında bütün seat kullanıcıları seviniyor bu duruma :p Bu arada unuttum sende profesyonel makine var saymam :D

lan sanki başkalarında yok :D

olm paçalık ultra kullanışlı. tipi kötü geyiğine girecek adam zaten hiç kalkıpta resimlerine yorum bile yapmasın takıldıktan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt