Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Araçları "Kar'ı" Sevdi mi. ??

Yiğitcim karları temizledikten sonra ledler bugu yaptı mı?

yaptı kardeşim ledler stobun içini ısıtmaya başlamasıyla yapıyo zaten..
velakin akşam döndüğümde yine inceledim stopları su yoktu içinde.. :)

Bugun Rumeli Fenerindeydim o tarafta baya fotograf çektm ama benim arabanın resmini çekemedim, babamın arabasıyla gittik onda palet oldugu için.

Yiğit özlemişindir buraları :)

olm hakkaten özlemişim yahu..
resmen kokusu geldi burnuma..
Salı kar bitiyomuş Salı Rumeli Fener'inde buluşmaya ne dersiniz Natanael'le birlikte. ??
ya da yarın..
olur derseniz tüm SCW davetli olsun burdan da..
kalamar yeriz jumboo..benim eski elaman da dönmüştü en son köşedeki kafeye Silivrili bi elaman.. :D :D

---------- Post added at 22:04 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

Cezmi Abi'm karda en çok eğlenen sensin valla..
ben de keyfini çıkarttığımı düşünüyodum.. :D

Valla yarın zaten Natan'la okula gitme ihtimalimiz var, sınav kağıdına bakmak için. Natanla konusuym da dönerim ben sana.

Bana her türlü uyar yarın fark etmez ama salı gününden itibaren babamın yanında çalışmaya başlicam, o yüzden hafta içi diğer günler olmaz bana ne yazık ki.

Valla yarın zaten Natan'la okula gitme ihtimalimiz var, sınav kağıdına bakmak için. Natanla konusuym da dönerim ben sana.

Bana her türlü uyar yarın fark etmez ama salı gününden itibaren babamın yanında çalışmaya başlicam, o yüzden hafta içi diğer günler olmaz bana ne yazık ki.

tamam tamam olmadı pazar sabahı bulusuruz ole daha olur bence dımı benım ferraripuntomla gelırım senle senınkıyle guzel bıseler yaparız:D:D

Abi'm Toledo hakkaten küsücek artık sana.. :)

---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

okula gitme ihtimaliniz varsa daha güzel yavruu..

Aynen ama bakalım gidip gitmeciğimiz de kesin değil. Ben haber ederim sana bu gece.

edit:Tamamdur Savaşım hafta sonu Istanbul'da olursam inşallah yaparız bişeyler kesin.

Bütün resimler güzel.Melih o kulubenin olduğu en son fotoğraf çok süper yaa :) Makineyi almakta geç bile kalmışsın :p

Melih fotolar yıkılıyor, eline sağlık. Şu final muhabbetine kar'dan hiç faydalanamadım. Yine yağsın lütfen :)

Geri
Üst Alt