Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw ailesi kahvalti organizasyonu

ulvi ne dişmiş bee aylardır yazık adama bı hallolmadı

Abi bi leon parası harcadık 7 tane implant çakıldı ağzına 4 tanesi düştü implantlarin diş eti erimesi vardı alt dişler komple kesildi küretaj tedavisi denilen bir uygulama ile kemik tozu ekildi ancak diş eti çekilmesi halen devam ediyor..Git gel malatya uçak parası ha bire..Adamın çektiği çile cabası..Ben anlamadım bu isten..

SÖKTÜRÜN KURTULUN DİŞLERİ ULVİ BABAYA ÇORBA ISMARLARIZ EKMEK DOĞRAR İÇİNE puhahapuhahapuhahapuhaha

Yekta abi adamcagiz zaten aylardır torunun maması ile beraber çorbaya ekmek katık edip yiyor..pipetle besleniyor..
Diş işi zor be abi Rabbim kimseye çektirmesin vallahi..Yine bizim baba dayanıklı adam of demiyor..80 döneminin hizlilarindan kafasında az sopa kırılmamış bunlar bişey degil diyor:))

barışım çok güzel bir organizasyona imzanı atıyorsun yine bende uzun zamandır katılamıyordum bir aksilik olmazsa gelicem kaldıkı ankaradan geliyorlar biz gelmezsek ayıp olur birde yekta abiyle tanışmayı çok istiyorum hiç denk gelmedik çok babacan birisine benziyor kısmet olurda tanısırız inşallaah

barışım çok güzel bir organizasyona imzanı atıyorsun yine bende uzun zamandır katılamıyordum bir aksilik olmazsa gelicem kaldıkı ankaradan geliyorlar biz gelmezsek ayıp olur birde yekta abiyle tanışmayı çok istiyorum hiç denk gelmedik çok babacan birisine benziyor kısmet olurda tanısırız inşallaah

utandırmayın beni gönüllerimiz bir olsun elbet bir gün yolumuz kesişir bir yerlerde

keşke daha kısa bir sürede olsaydı gelmek istediğimi söylersem sabırsızlıktan çatlarım. :) babama bir sorayım .:)

İstanbulda dimi .? Ve yer mekan neresi abilerm.? çukurlu inişli çıkışlı arabanın sağı solu sürtücek bir yerse gelmem onu baştan söyliyeyim. :)

keşke daha kısa bir sürede olsaydı gelmek istediğimi söylersem sabırsızlıktan çatlarım. :) babama bir sorayım .:)

İstanbulda dimi .? Ve yer mekan neresi abilerm.? çukurlu inişli çıkışlı arabanın sağı solu sürtücek bir yerse gelmem onu baştan söyliyeyim. :)

bir her gittiğimiz yerde özellikle inişli çıkışlı arabanın sağını solunu sürtecek yerlere gidiyoruz ulen ne adamsın akşam akşam güldürdün beni puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

Geri
Üst Alt