Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scirocco

Erel'de showroom'da vardı 1 tane Cumartesi günü Golf R..
133K anahtar teslim yazıyodu..araba opsiyonlanmış o nedenle kapıları kilitliydi..

Florya Mez'ede gelmiş aradılar beni gel diye ayrıca polo abt kitli birde araç hazırlamışlar...

bizim okuldaki parlament mavi. Ben cuma günü doğuştaydım golf R showroomdaydı. 2.sini de arkadaş almış yürümüş yani anlaşılan:)

---------- Post added at 19:48 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

bu arada showroomdaki de parlament maviydi abim.

Abı trafıkte cok gormeye basladım ınsanın alası gelıyo walla :D:D

Safa ne renkti GolfR??

İkiside Mavi renkti abi. Yaklasık 2-3 hafta sonra showroomdaki aracı basın alıcakmış test için ardından musterilere sunulucakmış test aracı olarak. Yarın bende aracı teslim alırken ismimi yazdırmayı dusunuyorum. Yaklaşık 3-4 gun once o Golf R teslimat katında benim ibizanın yanındaydı demekki satılmış...

Rocco R tamponlarını taktırmayı düşünüyorum üretim haftasına girmemişler fiyat bekliyorum...

Geri
Üst Alt