Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SATILIKLAR (egsoz, jant, panjur, arka tampon vs)

şappi şappi tabi......puhahapuhahapuhahapuhaha

Sport up jantları ben aldım arkadaşlarım,birkaç güne elime ulaşır fakat nakliye konusu sıkıntılı kargolar çok para istiyorlar Kadir ve ben uygun fiyata nasıl nakliye yapılır araştırıyoruz,uyguna Ankara dan Balıkesir e nasıl getirtebiliriz önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..:confused:

Sport up jantları ben aldım arkadaşlarım,birkaç güne elime ulaşır fakat nakliye konusu sıkıntılı kargolar çok para istiyorlar Kadir ve ben uygun fiyata nasıl nakliye yapılır araştırıyoruz,uyguna Ankara dan Balıkesir e nasıl getirtebiliriz önerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..:confused:

Abi Fillo Kargo Böyle Malzemeleri Ucuza Götürüyor yada daha makul olsun dersen ambara vermek en güzeli..

Geri
Üst Alt