Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik Seat Sport -3.5 yay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hee ewet pardon, yazılıma var abi daha, sırada o zaten:), yiğitle de yakında tanışmamız lazım artık hem arabadaki değişiklikleri de görmüş oluruz.

neyse konu çok dağıldı, kusura bakmayın lütfen

Fk eichbach kadar düşürür tabiki kalitesindede hiçbir sıkıntı yok vw firması da kullanıyo gayet konforlu ve sağlam yaylar..... bu bilgilendirme amaçlıdır arkadaşlar arkadaşım hem eichbach hem FK izmir dağıtıcı ve satıcısıdır eichbachdan ses şikayeti duydum FK dan duymadım açıkcası çok araştırmış ve coilover a bi ton para vermiş biri olarak söylüyorum.... ben 5cm takamıyorum dizelde ön 7 cm düşüyo ağırlıktan dolayı yoksa coilover almazdım 3.5 benzinli yayı aldığımdada 6cm düşüyodu önler :)
Aux kardeşim hayırlı satışlar umarım istediğini bulursun konuyu dağıtmak istemedim sadece bildiklerimi paylaşmak istediim sakın beni yanlış anlama...:)

aslında resim varsa koyarsanız daha sağlıklı olur...

Fk eichbach kadar düşürür tabiki kalitesindede hiçbir sıkıntı yok vw firması da kullanıyo gayet konforlu ve sağlam yaylar..... bu bilgilendirme amaçlıdır arkadaşlar arkadaşım hem eichbach hem FK izmir dağıtıcı ve satıcısıdır eichbachdan ses şikayeti duydum FK dan duymadım açıkcası çok araştırmış ve coilover a bi ton para vermiş biri olarak söylüyorum.... ben 5cm takamıyorum dizelde ön 7 cm düşüyo ağırlıktan dolayı yoksa coilover almazdım 3.5 benzinli yayı aldığımdada 6cm düşüyodu önler :)
Aux kardeşim hayırlı satışlar umarım istediğini bulursun konuyu dağıtmak istemedim sadece bildiklerimi paylaşmak istediim sakın beni yanlış anlama...:)

estfurllah serhat abi..bilgini paylaşman güzel..ancak dediğim gibi fk ' yi hiç bilmiyorum..bildiğimden de şaşmak istemiyorum...

hee ewet pardon, yazılıma var abi daha, sırada o zaten:), yiğitle de yakında tanışmamız lazım artık hem arabadaki değişiklikleri de görmüş oluruz.

neyse konu çok dağıldı, kusura bakmayın lütfen

Volkan toplar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt