Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik fr jant ve pirelli p zero lastik 225 45 17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neden baskan

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Benim araçta va 18'' jant ve performans lastik yazılım attırdım 150 hp 255 nm oldu jantın büyük olamsından aracı tutamıyor. İlla istiyorum dersen hiç olmazsa lastiklerin yönlü olmasın virajlarda sıkıntı.

Merhaba aracimin ustundeki fr jantlarimi 18 lik'e gecmek istesigim icin satiyorum lastiklerim 225 45 17 7000 km yapmistir janlarda cizik falan yok tertemiz jantlar fiyat olarak 1800 lira beyenirsem 18 lik jantlarla takas da olur ancak lastikler performans lastigi olmasi tercihim ilgilenen arkadaslar 05468170203 burdan msj yoluyla yada arayarak ulasabilirler resimler eklenecektir

Tesekkurler ;))

Guncellllll millet jantlari surttugum icin fiyat 1600 oldu hala guncelll

Ooooo şimdi yazık etmişsin jantlara:)

iPhone 4 s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

24.000 km deki aslana rötüşlü jant gitmez müdür:)

iPhone 4 s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Baskan 8000deki aslana gidiyorda ona neden gitmesin ;) takilma ;) o kadar

Merhaba aracimin ustundeki fr jantlarimi 18 lik'e gecmek istesigim icin satiyorum lastiklerim 225 45 17 7000 km yapmistir janlarda cizik falan yok tertemiz jantlar fiyat olarak 1800 lira beyenirsem 18 lik jantlarla takas da olur ancak lastikler performans lastigi olmasi tercihim ilgilenen arkadaslar 05468170203 burdan msj yoluyla yada arayarak ulasabilirler resimler eklenecektir

Tesekkurler ;))

Guncelllll millet fiyat 1600 oldu 18 likle takas da olurrr

Guncelllll millettttt alooooo ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt