Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Satilik 1p Leon egsoz

Guke gule kullan SS ler cidden keyifli arcind baska ne var filtre egsoz disinda

Şimdi gördüm abi :) HKS Filtre, Downpipe, SS Son Sust., SS Orta Boru var şimdilik. Yazılım çıkmasını bekliyorum çıktıktan sonra birazda öyle yürür yeter o bana :) Çatlaya patlaya geziyorum, polis görünce gaza basamayıp sadece debriyaja basması koyuyo adama :)

Abi kaçlık bu egzoz ? Bide resim var mı tam olarak nerden nereye anlamadımda :)

Gerilerde kalmasın :) Şemun abi bilgi, resim ve güzel bi fiyat alabilir miyim yabancıya gitmesin :) Senin Cupra'dan çıkan herşeyi ben alıcam böyle giderse :D

Umut benim satacagim kisim kattan sonra olan kisim ve 65 lik boru olarak devam ediyor 65 lik son susturu olarak bitiyor yani vitesin izzasinsam sonra olan bolum SS in sitesinde resimler mevcut ben kendimkini cekemedim rger yazilim yapacaksan guzel olur sistem de muratin ss i 1.4 icin sanirim onun capi kac biliyomusuniz??

Murat'ın 60'lık diye biliyorum ben ama yinede ona bi sormak lazım.. Acaba 65lik 1.4 Leon'a çok gelir mi ? Bu arada abi kattan sonra dediğin 3 parça şeklinde mi 2 parça şeklinde mi ?

Muratinki 55 lik diye geciyor bendeki 65 ve kattan sonra orta boru son susturucu ve egsoz ucu olarak 3 parca olmadi yarin bi egsozcuyu arayip fikirde alinabilir ama yazilimda atacaksan arac fazla gelecegini dusunmuyorum

Yazılım zaten olmazsa olmaz abi de işte yazılımdan önceki alt yapıyı düzeltiyorum yavaş yavaş :) Çok soru sordum abi ama orta susturucunun yerinde düz boru mu var yoksa boş mu ?

Cupralarda orta susturucu var ama ben yazilimdan sonra soktum koseye kaldirdim aslinda orta susturuvu olmasi senin arcinda artida olbilit biraz sıkıstirma anlaminda isterden yarin bi egsozcuyu ararim
Ayrica urun almak istiyosun umut tabiki soracaksin:)

Valla abi 65lik olması kafamı karıştı biraz ya :) Sen bi sorar mısın abi egzozcuna 65lik 1.4 Leon'a nasıl olur filan diye.. Sessiz diye kaçırmakda istemiyorum ama kayıpta veriyim istemiyorum :) Bende biraz araştırıyım olmadı masaya otururuz :)

Umut son dkka bilgisi aldim arcta - yonde bi kayip olmaz yazilimda olcaginda sıkınti olmaz yalbuz umut 1-2 gune haber vericem sana ok

Geri
Üst Alt