Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

samsung s5233 start

yanı bu sahsa gore degısır bende nokıadan baska tel almam dıordum e65 aldım aldıgımın ertesı gunu servıse verdım 2 ay goremedım telefonu resmen. samsung super kalıte degıl tabıkı ama sımdılık bı sorun yasamadım ıkıncı telefonumda samsung suana kadr bı sorun cıkmadı wıfı lı modelını almanızı onerırım almısken wıfısıde olsun fıyatı 450 tl...

güzel olmalarına laf etmedim abi zaten :)

Emre sen komple söyledin sorunsuzz modelini görmedim diye :) yok abicim samsungta çok model var ve sorun olması doğal aslında bu her telefonda telefounun her versiyonunda değişir kardeşim telefon versiyonu değiştikçe güzelleşir.....

NOKIA 5800 XpressMusic alınacak bir telefon full özellik...... gps, 3g, navigasyon, dokunmatik, 8 gb, wi-fi, 1320 mAh liIon pil vs vs full...

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. ayrıca samsung un dandik olduguna inanmıyorum 2 sene oldu ikinci el d500 almıştım 50 tlye:D halen taş gibi. bende nokia cıydım samsung kullandım alıstım cevremdede cok memnun kullananlar.

NOKIA 5800 XpressMusic alınacak bir telefon full özellik...... gps, 3g, navigasyon, dokunmatik, 8 gb, wi-fi, 1320 mAh liIon pil vs vs full...

kesinlikle katılıyorum ben şu anda 5800 kullanıcısıyım çokta memnunum.zaten telefon deyince nokiadan şaşmıcan.

Fiyatına göre oldukça iyi star 350tl civarı tabiki nokia çok iyi telefon ama dokunmatikte beklenildiği kadar hasas değil bence birde araç kullanan arkadaşlarımız için pek mantıklı değil dokunmatik sıkıntı yaratıyo ben artık dokunmatik tercih etmiyorum....

Hayatım boyuncaa nokiadan başka kullanamadım..

ya bırak şu asla olayını boşver bende nokia kullanırken öyle diyodum belki haklısın bazı modellerinde ama çok güzel modeller var hem kullanışlı hem şık.....

Katılıyorum bu söze ben sahsi adıma u900 derim kullanım acısından ama samsung kendini çok geliştirdi

Geri
Üst Alt