Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sahibinden sorunu

18891945

Kayıtlı Üye
selamlar..bir süredir sahibinden i gezerken problem yaşıyorum..3-5 ilana bakıyorum,sonra herhangi bir şeye tıklayınca (arama,başka bir ilan,ilandaki bir resim) birden bire ekran,internet bağlantısı olmadığında,explorer açınca gelen ekrana dönüşüyor.(sayfa görüntülenemiyor başlığı altında bla bla bla) sadece bu sitede yapıyor bu olayı..bi süre sonra tekrar açıyorum,normal açılıyor..yine bi kaç ilana baktıktan sonra,aynı şey..

bunun sebebini ve-veya çözümünü bulabilecek bir arkadaş varsa yardımlarını rica ediyorum. bu arada şirket bilgisayarı kullanıyorum,tarayıcı değiştirme şansım yok maalesef.

başlat-->çalıştır-->cmd
açılan siyah ekrana ipconfig /flushdns yazmayı bir dener misin

"dns çözme önbelleği başarıyla temzilendi" yazdı..siteyi açtım,hala aynı..

geçici internet dosyalarını falan sil... olmadı internet explorerı sıfırla

silmeyi defalarca yaptım,maalesef değişmedi..explorer sıfırlaması ile yapamıyorum,dediğim gibi şirket bilgisayarı ve donanım değiştiremiyoruz.

enteresan olanı sadece sahibinden de yapıyor olması..başka sitelerde hiç bir problem yok..

internet explorer sıfırlaması için yeniden yüklemene gerek yok... internet seçeneklerinde gelişmiş bölümünde sıfırla diye bir buton var... ben de yaşamıştım aynı sorunu sahibinden.com da ama nasıl çözdüm hatırlamıyorum

"web ayarlarını sıfırla" butonu değil mi? ona basınca sıfırlanamıyor diyor.

google chrome veya firefox tarayıcı kur..birde onlarla dene..

aynı sorunu bende 1 aydır yaşıyorum, başka tarayıcılarda da aynı problemi yaşadım.
ama ben sitden kaynaklandığını düşünmüştüm

bazen bende de oluyo o..
aynı şekilde I.E kullanıyorum..

Geri
Üst Alt