Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 vs. RX-8 @Kayseri

O RX, bizim bir arkadaşın EVO'suyla takas istemişti. Ardından 1000km'de bir motor yaptırdığını öğrenmiştik. Şimdi Ankara'da Tork Garaj'da yatıyo. Sürekli motor istiyomuş.
Zaten uzun ömürlü olmayan bi motora aşırı yükleme pek sağlıklı olmamış..

O RX, bizim bir arkadaşın EVO'suyla takas istemişti. Ardından 1000km'de bir motor yaptırdığını öğrenmiştik. Şimdi Ankara'da Tork Garaj'da yatıyo. Sürekli motor istiyomuş.
Zaten uzun ömürlü olmayan bi motora aşırı yükleme pek sağlıklı olmamış..

Araç'a 2 defa Sandıkla Motor Geldi.İlk motor Ebaydan Sandıkla Geldi.İkinci Motor Yetkili Servisinden duyduğum kadarıyla 19bin Tl civarında bi parayla gelmiş diye duymuştum.Şuanda araba 1.500km'de Gayet Sağlıklı bi şekilde Kayseri Sokaklarında Geziyo :)

Tartışmanıza Gerek Yok Olabilir renk benzerliğidir belkide bu arabayı başka bi araba zannetmiş olabilir ayberk.Ama Tek bildiğim araba şuan sağlıklı bi şekilde Kayseri Sokaklarında Geziyo.

burak kızacak bır durum yok kelıme oyunu yapılmasın yeterlı toz ıcınde yatan bır arac hangı aralıkta kayserı sokaklarında saglıklı olarak gezmeye basladı bırde 1,500 km yol yaptı

Valla bilmiyorum ama bu arabayı arkadaşım alıcaktı 1 ay önce test sürüşü yaptı yanıma geldi baktığımda araba 1.500kmdeydi.En son araba Önceki sahibindeyken Turbolanmak için Ankaraya gitti diye duymuştum.Bidahada gittimi gitmedimi bilmiyorum ama zannetmiyorum son sahibi 40-45 yaşlarında bi adam modifiyeyle pek işi olacağını sanmıyorum.Bu arada ayberk yanlış anlama ben sana yalancısın demiyorum.

beyler birbirinizin hatasını aramadan yazacaksanız yazın yoksa susun

araba ayberkın dedıgı gıbıyatıyodu ankarada.bı herkez tutturmus kelıme oyunu kelıme oyunu ayberkle bende vardım gordum o aracı.

Tartışmanıza Gerek Yok Olabilir renk benzerliğidir belkide bu arabayı başka bi araba zannetmiş olabilir ayberk.Ama Tek bildiğim araba şuan sağlıklı bi şekilde Kayseri Sokaklarında Geziyo.

Burak bide beyaz var Kayseride onu gordunmu sen 2010 makyajlı kasa gibi duruyo araba bi ara beyaza kaplanmıştı o heralde bende gordum bi beyaz...

Burak bide beyaz var Kayseride onu gordunmu sen 2010 makyajlı kasa gibi duruyo araba bi ara beyaza kaplanmıştı o heralde bende gordum bi beyaz...

Aynı Araç :D Beyaza Kaplanmıştı Dergi Çekimleri için sonradan eski haline döndürüldü.

Ama Başka bi beyaz varsa onu bilemem görmedim :)

Geri
Üst Alt