Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes wankel motorun ömrini kısa bulmuş. Ama bence S2000 komple araba olarak o km lere dayanmaz ayrı konu. :)

Herkes wankel motorun ömrini kısa bulmuş. Ama bence S2000 komple araba olarak o km lere dayanmaz ayrı konu. :)

sanırım bılmedıgını kullanmadıgın arac yok hepsınının 100.000 ustu kullandın bu kadar ıdaaalı konusuyorsun ...

batu gulum cıddı cıddı ıstıyorsan hallederız cevremızde bol olan bır arac ıstıyorsun yıne:)

valla bende takip etmiyorum o kadar ama kalamış şubesinin önünden geçiyorum her gün 2-3 tane duruyordu en son bi sarı bi mavi bide beyaz vardı satılmışsa bilemem tabi..

abı takasda yardımcı olurlar mı var mı bılgın ?

alp o tamamen kullanıcıya bağlı bir olay, arabanın kıçıyla başıyla oynayıp dip gaz gidersen her vitesi 9bin devirde değişirsen hiçbir insan yapısı o kmlere dayanamaz zaten s2000 değil sadece :) He belki diesel magürüsler dayanır minibüscülerin kullandığı onlar aragaz verilmesi için tasarlanmış zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt