Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tabıkıde yapar aama s2k dan asla aynı deger ve az yakamaz rx8.rx8 degerlerınden assa yaktırırsın ama s2k da zaten daha az yakacagı ıcın her halukarda rx8 den az yakacaktır.

.nokta koydum kendı acımdan .konuyu dagıtmayım.

ben aynı yakar demiyroumki zaten çok fark olmaz diyorum :)

neyse naıslsa karar verilmiş bu saatten sonra değişmez. inş istediği gibi bir araç bulur.

arkadaslar s2000 rx-8 kıyaslamasını kendı acıdgınız bı konuda yaparsanız sevınırm s2000 almaya karar verdım ve o araba uzerınde yardımcı olabılıosanız yazın sevınırım tesekkurler

arkadaşlar batununda söylediği gibi mazdayla hondayı karşılaştıracaksanız başka konu açın bu konuda bunla ilgili bi kıyas istemiyor

bence konu yıne alp sayesınde sapıtmıs adam s2k dıyo alp olayı rx-8 e cevırmıs.sunu soleyım rx8 ın yakcagının yarısını yakarsın s2k da sana yanı kar olarak bı rx8 olur.sacma sapan bı motru var rx8 ın.benızın paran yanına kar kalır.bı arakadasım baya bı arastırma yapmıstı almadan once pıyasadakı cogu aracın neyı var neyı yok bılıyo hatta erkınde bu konuda baya bılgılı bı ara sahıbınden dekı tum aracların sahıplerı ıle gorustu sankıu.

en basta solemıstım ben sapıttıgını konunun....

ben artık burada kasıt arıyorum

s2k kullanması çok keyifli bi araba...vsa sız ını kullandım...inanılmaz,ama her köşede her bi U çekişinde arka taraf dans edicek :) zaptetmesi brz zor ama alıcaksan vsa sız al,keyfine bak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt