Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vsa istediğin zaman kapatabilirsin tabiki leondaki esp gibi. ama kesinlikle vsa lı al. yoksa kışın o arabayı kullanmayı unut.

sen evdekileri ateşle gerisi kolay.mazdayı da hiç düşünme bence.Türkiyeye göre değil o araba.Hakan abinin de dediği gibi ustaların hepsi anlamıyor , bakımları vs. zaten arabayı vergi avanjatına rağmen diğerleriyle kafa kafaya getirir.
s2000 bikaç kere kullanma fırsatım oldu.İnanılmaz bir araba.zaten rx8 le s2000 içine bindiğinde aradaki farkı çok rahat anlayabiliyorsun.
galeriye aracı satarsan fiyatı çok ölü olur batucum,kredi borcunu kapatsa bile yine takasa gireceğin araç için çok fiyat isteyecektir..bence elden satmaya çalış arabanı.atıyorum 30000 tl kredi borcun var sende aracına 40000 istiyosun.adam sana 10 u verir üstünü kapatır sen sonra yine kredi çekip bu arabaya ödüyomuş gibi de devam edebilirsin

sen evdekileri ateşle gerisi kolay.mazdayı da hiç düşünme bence.Türkiyeye göre değil o araba.Hakan abinin de dediği gibi ustaların hepsi anlamıyor , bakımları vs. zaten arabayı vergi avanjatına rağmen diğerleriyle kafa kafaya getirir.
s2000 bikaç kere kullanma fırsatım oldu.İnanılmaz bir araba.zaten rx8 le s2000 içine bindiğinde aradaki farkı çok rahat anlayabiliyorsun.
galeriye aracı satarsan fiyatı çok ölü olur batucum,kredi borcunu kapatsa bile yine takasa gireceğin araç için çok fiyat isteyecektir..bence elden satmaya çalış arabanı.atıyorum 30000 tl kredi borcun var sende aracına 40000 istiyosun.adam sana 10 u verir üstünü kapatır sen sonra yine kredi çekip bu arabaya ödüyomuş gibi de devam edebilirsin

cok guzel anlatttın kanka ıns bakalım hayırlısıyla 2010 baslarında s2000 le gezınmek ıstıorum =))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt