Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

S2000 arıyorum 2006 ve üstü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Batu beni askerden mi kaçırtıcaksın :D :D kanka mercedes aşkımıza noldu :(

RX8 benim sadece bir önerimdi. Başka bir seçenek sundum. Kimseye zararı dokunacağını düşünmüyorum. Araç alırken aynı sınıftaki başka seçenekleri değerlendirmek önemlidir. RX8 in yakıt ortalaması 11.5L/100km. S2000 inki 10L/100km. Ahım şahım bir fark yok. S2000 de RX8 de yakacağının yarısını yaksan bile bir 1.300cc araç vergisi ödüyorsun sonuçta RX8 de. Sonuç: RX8 daha ekonomik..
RX 8 sadece vergi olarak bakarsan daha ekonomik Alp. RX-8'in masrafları hakkında bi bilgin var mı? Kaçbin km'de bir motor istediği hakkında?

RX 8 sadece vergi olarak bakarsan daha ekonomik Alp. RX-8'in masrafları hakkında bi bilgin var mı? Kaçbin km'de bir motor istediği hakkında?

3 bınde bır yaglanması gerekıo ... keyflı ama cok masraflı bı motor o yusden rx -8 eglencelı bıle olsa motoru bakımından cok masraflı bı araba =)

benım bıldıgım 100.oo0 de motor gerekıo oda ıyı bakıldıgında

Batu'cum öncelikle farkındasındır ama yine de söylemek ihtiyacı hissettim..
S2K 240hp RWD ve arkası da hafif bi araç..atıyorum sen yeni gaza oturup hızla şerit değiştirmek istediğinde vs. şimdi aracın gibi kullanımı kolay ve tehlikesiz değil S2K..
FWD bi araçtan sonra bambaşka bi kullanım tarzı gerekiyo her şeyden önce..
bunları göz ardı etmiyosun dimi. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt