Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

s-rider & stylance

Seat Cordoba 1.4 TDI s-rider

merhabalar arkadaşlar Ben orkun sizden bilgi almak istiyorum...Seat cordoba 1.4 TDI s-rider bu aracın mazot filtresi yağ filtresi hava filtresini her parçacıda bulabilirmiyim sizce...ve fiyatları ne kadardır...:)

merhabalar arkadaşlar Ben orkun sizden bilgi almak istiyorum...Seat cordoba 1.4 TDI s-rider bu aracın mazot filtresi yağ filtresi hava filtresini her parçacıda bulabilirmiyim sizce...ve fiyatları ne kadardır...:)

öncelikle kendinizi Üyelerimiz bölümünde konu açarak tanıtmanız gerekiyo Orkun bey.. :)

bizdeki stylanceta yolcu koltuğu çekmecesi var , koltuk başları boyuna göre ıleri geri ve aşağı yukarı hareketli ,arkada tweeter var. ön ızgarada kromaj yok vites topuzu stylance topuz ve diğer staylance özellikleri mevcut bizim birde ses sistemi diğerlerine göre daha iyi gibi arabamız kırma birşeymi ? :S anlamadım açıkcası.
. kafam karıştı açıkcası showroomdan seçip almıştık sıfır. 2007 model 1.4tdi

s-rider da ön yolcu koltugu altında saklama gözü var stylance da yok s-rider 75ps staylance 80ps stylance da tcs var s-riderda yok stylance da direksiyondan kumanda mp3 çalar var s-rider da sadece cd çalar var s-rider da ön farın içinde far kebi var stylance da yok s-rider 1.4tdı da motorda kaput altında motorun üzerinde plastik kapak var stylance da yok koltuk döşemeleri farklı s-rider da arka koltuk başlıkları ileri geri hareketli aynı ön koltuk başlıkları gibi ama stylance da sadece yukarı aşagı hareket var şimdilik aklıma gelenler bunlar

s-rider da arka kapı içlerinde tweeter var stylanceda yeri var içi boş;)

s-rider da dizel olup olmadıgını dışardan anlayabiliyorsun tdı yazısı var stylanceda egzosa eğilip bakman gerekiyor

merhaba aracım 2006 cordoba 1,4 tdi stylance aracımda abinin yok dediği herşey mevcut :) sağ yolcu koltuğunda saklama bölümü war ayrıca 75 hp şimdi yazamıcam hepsini ama yok dediği herşey mevcut arka koltuk başlarının her türlü hareketine kadar belkide model yükseldikten sonra s rider tutulması için stylance ın özellikleri düşürülmüş olabilir yinede tamamen yanlış demiyorum aslında ruhsata bakarsan s rider mı yoksa stylance mi daha kolay anlarsın

stylance da arka koltuk kafalıkları sadece yukarı aşağı hareket eder s-rider da öne arkaya yatabilen koltuk başlığı mevcut

ayrıca stylance da tweeter yok arka kapıda açıp kapı kartonunun arkasına bakarsan delikler mevcut ama içleri boş

---------- Post added at 10:53 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

bizdeki stylanceta yolcu koltuğu çekmecesi var , koltuk başları boyuna göre ıleri geri ve aşağı yukarı hareketli ,arkada tweeter var. ön ızgarada kromaj yok vites topuzu stylance topuz ve diğer staylance özellikleri mevcut bizim birde ses sistemi diğerlerine göre daha iyi gibi arabamız kırma birşeymi ? :S anlamadım açıkcası.
. kafam karıştı açıkcası showroomdan seçip almıştık sıfır. 2007 model 1.4tdi

ön ızgarada krom cerceve yoksa o elegance yada referance ızgarasıdır araç kaza yapmış olabilir bu yüzden değişmiştir sıfır aldıgından beri üzerinde o varsa yorum yapamam ama s-rider ve stylance da ön ızgara çerçevesi kromdur kapı kolları ve yan aynalar gövde rengidir

puhaha sayın görkem kardeşim
forumda burayı okudum galiba modellerin tam özelliklerini biliyorsun
benim sorum
bende 2007 model cordoba 1.4 tdı 80 hp stylance var cordoba yazısı ortada
kardeş benim bu araçta gösterge panelinde kontağı açınca hangi ışıkların yanması gerekiyor
merakım yanmayan bir ışık varmı birde özellik olarak
neler var örnk. bu eps mi esp mi o varmı benim kinde dediğin gibi koltuk altlarında çekmece yok
firen ile ilgili tcs var demişsin bu tcs nedir kardeş bilmediğimiz daha başka neler var merak ediyoruz
birde başka sitenin bir forum sayfasında okudum bu seatlarla ilgili olarak
aracın kapı kilitlerini sıraya koyabiliyormuşuz bir başmada şoför ikinci basmada yolcular üçüncüde bağaj kapısı kilidinin açılması gibi buda kontak anahtarından açma tuşunu belli aralıkla basarak proğramlayabiliyormuşuz. bu doğrumu yada nasıl yapabiliriz.
neden soruyorum çünki benim bağajın kapı kilidi merkezi kilitle kilitleniyordu fakat şimdi kilitlenmiyor.
ben patron nickli üyenin dediğini yapmıştım ondan sonra bagaj kapısıda kilitlemedi
ancak ben uzun süreli kontak anahtarından açma ve kapama düğmesine belli aralıkla basmıştım tam olarak neden oldu bilemiyorum.
belkide böyle yapmamdanda olmuş olabilir.
eğer forumda başka bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun
bulunduğum şehirde yetkili servis yok
buradaki herhangi bir elektrikçiyede götürmek istemiyorum
şimdiden ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim
tüm forum üyelerine saygılar
:(

ali abi TCS Traction Control System denir açılımına patinaj önleyici sistemdir türkçesi
kapı kilitlerine gelince serbay abinin yazdıgı yöntemi baştan sona harfiyen uygularsan sanırım o problemi çözersin
onun haricinde bilmediğimiz başka neler var demişsin birçok özellik var fakat hangisini bilmiyorsun onuda ben bilmiyorum:)

merhaba aracım 2006 cordoba 1,4 tdi stylance aracımda abinin yok dediği herşey mevcut :) sağ yolcu koltuğunda saklama bölümü war ayrıca 75 hp şimdi yazamıcam hepsini ama yok dediği herşey mevcut arka koltuk başlarının her türlü hareketine kadar belkide model yükseldikten sonra s rider tutulması için stylance ın özellikleri düşürülmüş olabilir yinede tamamen yanlış demiyorum aslında ruhsata bakarsan s rider mı yoksa stylance mi daha kolay anlarsın

arabanın şase noya bakarsan 2005 çıkışlıdır dolayısıyla S-Rider yani

puhaha görkem kardeşim öncelikle teşekkür ederim ilgin için
şimdi şunu anlamak istiyorum bu tcs benim araçtada varmı varsa ekranda bir ışığı varmı
kusura bakma ışıklara takılı kaldım ama
biliyorsunki bindiğin arabanın özelliklerini biliceksinki
benim böyle bir arabam var diye kafan rahat olucak
birde bu merkezi kilitle kapıları kapatınca depo kilidide otomatik kilitleniyormu
benim aracımda torpidoyu açınca airbag anahtarı yok
yine torpidonun dibinde bazı araçlarda gördüm birşey var benimki boş
ayrıca el freninin orada sadece aux var
bizim bu araçlarda 20 km hıza çıkınca otomatik kilitleme varmı
çünki bende öyle birşey olmuyor
emniyet kemeri takılı değil ses ve uyarı ikaz işareti yok
kapı açık uyarısı yok
sadece panelde
akü immobilizer airbağ yağ lambası marj motoru el freni çekince yanıyor ve ısıtma bujileri ışığı var tabi onlar normal çalışıyor :(
benim bildiğim özelliklerin hepsi bu
birde anlatıldığı gibi
başka gizli özellikler varmı
mesela klimanın baştaki ve sondaki tuşuna birlikte basınca bir şey oluyormuş
sonra patron nickli üyenin anlattığı gibi kapıdan yapılanlar varmış ben yapamadım
sen yapabildinmi
başkada birşey bilmiyorum
teşekkür ederim kardeşim saygılar

:( sayın görkem kardeşim
seerbay abinin demişsin ama yöntemi hangi konuya yazdı bulamadım

Geri
Üst Alt