Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza with EIBACH

yaylarin sifirinin 350 falan olmasi lazim piyasada. benim yaylarim ise servisten alinma. Orjinal Seat Sport Eibach yay. benimkisinin fiyati 650 TL falan.
netten de alabilirsin tabi ama guvenilir olanini bularak :) benim aslinda yaylarim satilik su anda; sahibinden de ilanim var ve bu ay icinde yaylari cikartacagim aracimdan. eger beklersen benden de alabilirsin.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-ibiza-mk4-6l-seat-sport-eibach-3-5-yay/detay

jant isinde su anda gelisme yok; zaten kis geliyor. kis lasstiklerim cikacak piyasaya.

sen neden satmak istiyorsun? başka yay mı takacaksın? yoksa biraz yaysız mı takılacaksın?

aracin yuksekligini kendin ayarlayabildigin bir yay-amortisor sistemi. ibizalar da 3cm ile 6,5 cm arasinda istedigin alcaklig sagliyorsun. tabi en onemli kismi o ise uygun amortisor ile :)

insallah harika olacak serhat abi :)

fiyatları ne kadrmış ki acaba? kullanışlılığı yaya göre çok daha fazla gibi duruyor :)

ulkemizde satan yok; ben yurtdisindan getirtecegim kendime.
istediginiz stage'e gore ve markaya gore fiyatlar cok degisiyor.

kargosuz 300 euro ile 900 euro arasinda urunler var ibiza icin.

guzel olmus bendede 3.5 cm fk var arka ınmedı benımde ıbızalarda bı sorun bu resmen. hayırlı olsun:D

iner yaw nasıl inmiyor :)

img0419li.jpg

Helezyon la filen uğraşmayın tak coiloverları arkana bakma yürü...

Geri
Üst Alt