Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RZ ibiza with EIBACH

hmmmm...
ıbızaya jant takılırsa daha guzrl gorunebılır belkı bu kasada 5 kollu jantlar on numara duruyor bence...

Rıza hayırlı olsun önler gerçekten iiyi duruyo ama arkalar için kum torbaları şart:D

ya agirliktan oturu araci kaldirirken problem olmasa gercekten boyle bir sey dusunuyorum ama biraz egimde bile 3 silindir araci kaldirirken kasiyor. kalktiktan sonra sorun yok ama :)

Gayet güzel olmuş hayırlısıyla kullanın, yanlız Eibach olmaması lazım o yayların. Seat Sport olmasın?
ikisi birden bu yaylar :) hem eibach hem de seat sport. seat eibach e yaptirtmis. yaylarin uzerinde logosu mevcut.

Rıza,hayırlı olsun..Bizim ıbızaların arkasının düşmeme problemi var..Mesela önlere 3,5 arkalara 5 lik yay takılırsa nasıl olur..?

o zaman da sahin gibi olma ihtimali var iste :rolleyes: garip durabilir. cunku alistigimiz ibiza kici yuksek olan :cool:

o zaman benim hatlar karışmış abi.. :D :D :D

galiba yigit.

---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

hmmmm...
ıbızaya jant takılırsa daha guzrl gorunebılır belkı bu kasada 5 kollu jantlar on numara duruyor bence...

evet, 5 kollular cok yakisikli duruyor bu aracta. aslinda ben bu orjinal jantlar ile ibizanin uyumunu cok begenimyorum. bu jantin 17si olsa onu bile takarim yani.

rızacım hayılı olsun bnde dün taktım eibach kesinlikle çok iyi belki inanılmaz ama konfor arabaının hiç ama hiç farketmedi sadece dün 160 la köprüye girerken sekti biraz bu arada arkaların düşmemesi şu anda bende de yaşıyorum ama 1-2 hafta kullanınca biraz daha düşüyo bildiğim kadarıyla

rızacım hayılı olsun bnde dün taktım eibach kesinlikle çok iyi belki inanılmaz ama konfor arabaının hiç ama hiç farketmedi sadece dün 160 la köprüye girerken sekti biraz bu arada arkaların düşmemesi şu anda bende de yaşıyorum ama 1-2 hafta kullanınca biraz daha düşüyo bildiğim kadarıyla

tesekkurler furkan, seninki de hayirli olsun.
bende sirf eibach oldugu icin bu yayi aldim. konfor acisindan arkalarin cukurlarda sekmesi eibach ile daha iyi oldu bence. seninkisi 1-2 haftaya duser ama benimkinde oyle bir durum olmaz herhalde. ikinci el cunku :(

bu arada sen rot yaptirdin mi yay taktirdiktan sonra?

Rıza yaptırmadıysan yaptırman lazım rot ayarı..
velakin üstünde yani sürat balansı da yaptır kaymak gibi olsun araban..

tesekkurler furkan, seninki de hayirli olsun.
bende sirf eibach oldugu icin bu yayi aldim. konfor acisindan arkalarin cukurlarda sekmesi eibach ile daha iyi oldu bence. seninkisi 1-2 haftaya duser ama benimkinde oyle bir durum olmaz herhalde. ikinci el cunku :(

bu arada sen rot yaptirdin mi yay taktirdiktan sonra?
saol bende teşekkür ederim 2. else dediğin gibi zaten alışmış yaydır rot ayarımıda daha yaptırmadım özellikle pazartesi bakıcam eğer daha kar gelmiycekse kar lastiklerimi çıkarttırırken yaptırıcam.

ben yaptirdim bu gun rot ayarini. daha kullanacagim cunnku kis lastiklerini.

Zamanla bir nebze daha düşer hayırlı olsun virajlarda etkisini gösteriyor :)

atilla sende artıkyap birşey şu arabaya yahu bekliorum bak sen jant almadan ben deiştirmicem.

atilla sende artıkyap birşey şu arabaya yahu bekliorum bak sen jant almadan ben deiştirmicem.

:) iyi dileklerin için teşekkür ederim abi bakalım artık yaza doğru inş ehliyeti yeni aldım(02.10.2009) tadını cıkarıyorum:D Benzin parasından kısarsam olur :D

Geri
Üst Alt