Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS-510 Bilgi !

Necvox da bence orjinali gbi olmuyor tabi senin tercihin rns510 derim

RCD510 olmasın o Şemun :S

RNS-510 serviste 7000 TL civarında olması lazım.. Ender Elektronik'te yanlış hatırlamıyorsam 3750 TL'ydi. Almanya'dan sıfır getirtiyorlardı. Metin beyle görüşürseniz o aydınlatır. hiç düşünmeden taktırın derim. Fiyat performans konusu tartışılabilir. Necvox pioneer vs. alınabilir o paralara ama daha öncede dediğim gibi arabada orjinal görüntüsü veren cihazlar RCD 510 RNS 310 510.. ve RNS 510 çok iyi bir alet. İlerleyen zamanlarda taktırmayı düşünüyorum bende.

Hocam ayrıntılı bilgilendirme için Teşekkür ederim... Kafam netleşmeye başlıyor... peki RCD-510 nasıl memnunmusun ve fiyat aralığı nasıldır?
Benim bu konuyla ilgili kafamda ayırdığım bütçe 700-800 civarı...
Tabi diğer önemli konu Leonlara uyum sağlaması Direksiyondan kumanda v.s

NECVOX DVA 939 HD

ben kullanıyorum.. Tam performans..

Hocam senin Cihazıda araştırdım çok güzel görünüyor... Fiyat aralığı nedir? Ne tarz yerlerden almam daha avantajlı olur?
İnternet üzerindenmi yoksa satan yetkili biyerler varmı bilgi verirsen sevinirim...

aktepe sound, gittigidiyor, sahibinden buralara bakabilirsiniz.

Ayrıca hiçbir alakası yok nevcoxun orjinal durmuyor gibi sözlerine katılmıyorum :)

Necvox cok guzel orjinal duruyor ama ses kalitesi sizin icin onemli degilse.. Orjinal teybin ses kalitesiyle yakindan uzaktan alakasi yok. Ama onun disinda goruntu cok orjinal.. Dokunmatigini yeterince hassas bulmadim. Pioneer su anda tum isteklerimi karsiliyor ama tabiki orjinal abrika cikisi takilan 510 serisi tartismasiz en iyisi..

Necvox cok guzel orjinal duruyor ama ses kalitesi sizin icin onemli degilse.. Orjinal teybin ses kalitesiyle yakindan uzaktan alakasi yok. Ama onun disinda goruntu cok orjinal.. Dokunmatigini yeterince hassas bulmadim. Pioneer su anda tum isteklerimi karsiliyor ama tabiki orjinal abrika cikisi takilan 510 serisi tartismasiz en iyisi..

Hocam ses kalitesi benim için 2. sırada daha çok görsellik arıyorum.. Necvox güzel orjinal duruyor diyorsun fiyat nasıl hocam?

ahanda sana ciyaz :)
birde bunu incele kardeşim fiyat hakkında bir fikrim yok
ya kardeşim o paralara 1 ledtv 1ps3 1 kaçtane kolon 1 anfi v.s. v.s doldur bagajı yetmiyormu teyip navigasyonsa al birde tomtom tooooom toooom bak keyfine bea...
http://www.zenec.com/en/products/ego/volkswagen-seat/ze-nc2010/

Eyvallah hocam araştırdım görsel açıdan hoşuma gitti şimdi gelelim asıl meseleye fiyatını araştırıcm :D dediğim gibi 700-800 bütçe ayırdım bu konuda...
yok be hocam ben müziği kısık sesle slow dinlediğim için kolonlara basslara gerek yok...

Geri
Üst Alt