Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RNS-510 Bilgi !

samuel-beto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba... 2 gündür aklıma düştü benim Leon'a görsel olarak daha büyük aracın havasını değiştirecek bir Alet arıyorum...
Araştırmalarım sonucu RNS-510 hoşuma gitti... Kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirse çok sevinirim...
Servistenmi almalıyım yada başka nerden alabilirim ( Adanada yaşıyorum) yada sipariş edebilirim...?
Bana maliyeti ne olur?
Yada bu Aletin ikamesi olarak ne önerirsiniz?

Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum... Karar aşamasındayım...
Şimdiden Teşekkürler...
İyi geceler...

valla bende karar aşamasındayım uzun zamandır araştırıyorum.

rns 510 süper bir alet, ancak tam bir sistem 3000 liranın üstüne çıkyor..

onun yerine NECVOX DVA 939 HD de güzel bir alet 1250 lira gibi bir fiyatı var..

servıste 2800tl servısle konusmustum 2-3 ay once

Bilgiler için Teşekkürler Arkadaşlar... Benim istediğim Görsel Açıdan güzel bişey olsun... Öyle DVD izliyim şu olsun bu olsun gibi düşüncem yok açıkçası...
Araştırıken RNS-310'u gördüm kuşkusuz RNS-510 kadar dolu bir alet değildir ama daha ekonomik olduğunu tahmin ediyorum...
Fiyatlar böyleyse ikamelerine yönelmeyi düşünüyorum...

servıste 2800tl servısle konusmustum 2-3 ay once

RCD510 olmasın o Şemun :S

RNS-510 serviste 7000 TL civarında olması lazım.. Ender Elektronik'te yanlış hatırlamıyorsam 3750 TL'ydi. Almanya'dan sıfır getirtiyorlardı. Metin beyle görüşürseniz o aydınlatır. hiç düşünmeden taktırın derim. Fiyat performans konusu tartışılabilir. Necvox pioneer vs. alınabilir o paralara ama daha öncede dediğim gibi arabada orjinal görüntüsü veren cihazlar RCD 510 RNS 310 510.. ve RNS 510 çok iyi bir alet. İlerleyen zamanlarda taktırmayı düşünüyorum bende.

olabılır emın degılım aslında ama 6000 7000 tl ye neler yaparım arabaya ufff

olabılır emın degılım aslında ama 6000 7000 tl ye neler yaparım arabaya ufff

aynen.. :) 7bin lira bi teybe vermek çok lükstür. Aldığım an kaskonun kapısını çalarım.. Sitede oturduğum için çalınma sıkıntısı yok. Ama eskiden bahçelievlerdeydim sende ordasın biliyosundur hırsızları.. :D 2 güne patlatırlar..

** servisten almak mantıklı gelmiyor bana 2.el 3bin 2500 civarında alabilirsiniz vardır gittigidiyor'da yada sahibinden'de. 0 alıcam derseniz de dediğim gibi ender elektronik almanya'dan getirtiyor.. ;)

bızım sokakta 2 dakkada bosaltırlar aracı kapının onunden depoları kırıp benzın bıle calıyor kac kez polıse sıkayette bulunduk be ekranı takarsan her yere park edemessın

bızım sokakta 2 dakkada bosaltırlar aracı kapının onunden depoları kırıp benzın bıle calıyor kac kez polıse sıkayette bulunduk be ekranı takarsan her yere park edemessın

bende rcd510 war işte orada kaldığımda otopark'a çekiyorum aracı. bizim arkadaşın koltuk kafalıklarını teybi çaldırlar ve araç ewin yanındaki kendi özel park yerinde.. içerde oturuyoruz tık diye ses gelmesiyle dışarı çıktık çıktığımızda cam kırılmış içinden herşeyi alınmıştı.. EA plakalı bi ford focus'tu bilirsin belki :) mavi kaputu siyah filmli filan.. :)

Geri
Üst Alt