Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Renault r28

Tabi Megane RS'i kullanan Roman Grosjean; Renaultun F1 pilotu..Nurburgring'in orjinal pisti..bulamadım böyle bir pist arabamı keyifle kullanayım lastiklerini öttüre öttüre virajları alayım..Bizim İstanbul parka giden bir yol var kaymak asfalt bol virajlı..biraz orası güzel..ama Nurburgring gibi bir parkur yok...Ama oldum olası RS serilerini çok beğenirim..

4 senedir o yolda gidip geliyorum Kaan abi.. :)
velakin bizim okuldan rahat 50 araba kaza yaptı orda..sonuncusu haberlere çıkmıştı zaten..özellikle yağmurda yolu enine kesen yağmur suları olur kazaların çoğu da o günlerde oluyo zaten..

[/COLOR]
Fiyatı nekadar bu aracın yaa bilen biri yokmu? Renault hayatımda asla tercih etmiyecegim bi marka ama bu aracı gorunce fikirlerim degisiyo yavas yavas maddi gucum buna yetse bunu alırdım bu leon cupra segmentinde bi arac

fıyat olarak 60 ın ustu 80ın az altları olucagı kesn 2.0 motorlavergı dılımı cok yuksek oldugu ıcın ama bılınmezde hanı 70 olursa golf gtı daha mantıklı tercıh olur ama adamlar mukemmel araba yapmıslar kım nederse desın

Geri
Üst Alt