Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

RCD510' landım :)

tıs tıs tıs gezersin artık hayırlı olsun kardeşim

çok teşekkür ederim abi :)

güle güle kullan :)

teşekkür ederim :)
Hayırlısı olsun cok güzel olmus

teşekkür ederim atilla

Hayırlı Olsun Ozan Abi :) O Görüntüyü çok daha güzel hale getirmiş. Aracını da gördüm çok şıktı nazar değmesin maaşallah :) Çerçeve olayını da halletmişin.

Kodu söylemeyi unuttuğum için kusura bakma abi :) O gün bide sabahlamıştım o yüzden duymadım hiç aramalarını biraz geçte olsa söyledim ama. Tekrar güle güle kullan abi ben bir sıkıntı yaşamadım. :)

(Buarada Hatunun Adı Andrea hatırlatiyim abi) puhaha

ahahhaahahha hatun fena yaa :D ne demek kardeşim ben teşekkür ederim, senin araç filmlerde daha da şık :)

eeeuuuu çok hoşuma gitti darısı new ibizaların başına =D

teşekkür ederim, tavsiye ederim çok yakışacaktır :)

Güle güle kullan Oğuz birşey yapmam dememelisin çünkü konsol piyano siyahı diye bağırıyor:)

teşekkür ederim, konsolun rengini değiştirmeyi pek düşünmüyorum ama :)

xx

çok güzel olmuş güle güle kullan makyajsızsa yapılabilecek en güzel makyaj olmuş

teşekkür ederim, aynen çok büyük bir eksiklikti makyajsız kasalarda

Ozan hayırlı olsun güle güle kullan...........

çok teşekkür ederim :)

hayırlı uğurlu olsun ama keşke biraz daha paraya kıyıp RNS 510 alsaydın :=)

teşekkür ederim Serbay, RNS çok daha güzel ama gerek duymadım ben, niyetim çünkü sadece konsolun görüntüsünü değiştirmekti
hayırlı olsun..
teşekkür ederim :)
süper olmuş gerçekten)

beğenmenize sevindim :)

hayirli olsun şekerim..

sağolassın yavrum..

Hayırlı olsun, bende aynısını taktırdım.Sendekide en son cıkan LCD değilde Led aydınlatmalı olandan,Sanırım Bosch marka değil mi.?

evet benimki Ledli olandan, Bosch marka
hayırlı olsun güzel olmuş bendede rcd 510 var rns cidden güzel:)
teşekkür ederim, RNS güzel gerçekten :)
Evet direk Bosch taktığında Seat sound system 3.0 olarak acılıyor bendekide bu şekilde,blapunkt lar ise seat a taksanda Volkswagen olarak acılıyor.

aynen, direk Seat Sound System diye açıldı bende de

arkadaşlar herkese teker teker teşekkür ederim bir daha. biliyorum orda bir teşekkür butonu var ama, içimden güzel yorumlar yapıp görüşlerini paylaşan arkadaşlarıma teşekkür butonuna basarak karşılık vermek içime sinmedi.. lütfen mazur görün :)

buarada aracın havasını değiştirmesinin yanında, 6 adet CD'yi birden alabilmesi ve en güzeli SD CARD' tan klasörleri ve parçaları direk okuması çok hoşuma gitti...

ozan güle güle kullan gercekten yakışmış aslana:)

güle güle kullan Ozan gayet hoş.. :)

Abim hayırlı olsun güle güle kullan...:)

arkadaşlar herkese teker teker teşekkür ederim bir daha. biliyorum orda bir teşekkür butonu var ama, içimden güzel yorumlar yapıp görüşlerini paylaşan arkadaşlarıma teşekkür butonuna basarak karşılık vermek içime sinmedi.. lütfen mazur görün :)

buarada aracın havasını değiştirmesinin yanında, 6 adet CD'yi birden alabilmesi ve en güzeli SD CARD' tan klasörleri ve parçaları direk okuması çok hoşuma gitti...

Ozanım ozaman sana güzel bir mp3 sidi yapıyım :D Trafikte sıkıldıkca açar dinlersin :)

Ipod baglaniyor mu Ozan?

ozan güle güle kullan gercekten yakışmış aslana:)

çok teşekkür ederim abi :)

güle güle kullan Ozan gayet hoş.. :)

eyvallah yiğido

Abim hayırlı olsun güle güle kullan...:)

teşekkür ederim doğukanım

Ozanım ozaman sana güzel bir mp3 sidi yapıyım :D Trafikte sıkıldıkca açar dinlersin :)

tamamdır erhanım bekliyorum ozaman :)

Ipod baglaniyor mu Ozan?

yok abi ayrıca bir girişi yok, yine kolçağın içinden bağlanıyor aux la

Geri
Üst Alt