Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Radarla cam filmi kontrol :))

Bursada en çok yaşadığım trafik sorunu o... Döner kavşağa giriyorsun bi sıkışıyor trafik hop kaldı arabanın yarısı kırmızını berisinde :)

eds gelır valaha hemen :D 2 km lık yolda 3 tane eds mı olur ya .yaptım olacak der gıbı yapmıs adamlar :D

ben su polıslerden sonra eds lere de gıcık oluyrm bursada da dakka bası var ve ceza geldı eve 140 lıra :mad: kırmızı ısıkta gecmısız gecme falanda yok yaya gecıdınde durmusuz durmusum ya ona bakmıyorda :) kırıcam kameralarını o olcak

Hangi kamera bu Ömer,söylede bilelim..:)

Hangi kamera bu Ömer,söylede bilelim..:)

abı medıa markette gırıyosun ya besevlere dogru 1- besevlere donen lamblarda var(burdan aracımın fotografını cok cırkın cekılmıs bı mektup geldı :D) 2- orhanelı yolunda shellın orda 10 metre gıt ordan ust gecıt var onun orda :D

iyi yırtmışsın bu film olayı çok miğde bulandırıyo en iyisi olmaması ama gene onlar takacak bişey buluyolar....

Yanlarından ayrıldıktan sonra güzel bir oh çekmişsindir, bilirim o duyguyu :)

geçmiş olsun.. :)
2 sene sonra söktürdüm filmleri huzura erdim..başta bi tuhaf geldi ama artık tamamen alıştım tek sıkıntı güneş..onun dışında artık diğer araçlarla rahat rahat göz teması kurabiliyorum beni görüyolar.. puhaha puhaha

benide radar arabası durdurmuştu radara girmememe rağmen :D

Geri
Üst Alt