Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

R1 Motorlu GoKart'lar

çok güzeller ve çok keyifliler izlediğim kadarı ile

tehlikeli hemde çok R1 motorları zaten bir efsane ama manyak zevkli görünüyo bu kesin:eek:key:

normalde gokart lar jeneratör motoru ile çalışıyor.25-30 beygir gibi ee buna 170 beygiri koydun mu Uçarızzzzz hem de çok keyif ile..ama lütfen patlamamak lazım

normalde gokart lar jeneratör motoru ile çalışıyor.25-30 beygir gibi ee buna 170 beygiri koydun mu Uçarızzzzz hem de çok keyif ile..ama lütfen patlamamak lazım

amatör kartlar 4.5-6.5hp arası Varol abim..25-30hp'ler ancak süper sınıfında vs.. :)

ben 10hplik sürüyordum onlar bile hızlı geliyordu, buna nasıl cesaret ediyorlar anlamıyorum..

amatör kartlar 4.5-6.5hp arası Varol abim..25-30hp'ler ancak süper sınıfında vs.. :)

senle konuştuğumuz konu.yarışlara gittiğimde sormuştum..25-30 civarı demişlerdi ondan öyle yazdım..demek 10 dkkası 20 lira olanlar 5 bg

senle konuştuğumuz konu.yarışlara gittiğimde sormuştum..25-30 civarı demişlerdi ondan öyle yazdım..demek 10 dkkası 20 lira olanlar 5 bg

prokartlar 14-15hp civarı Varol abim..25-30hp değil..Rotax'lar o civarda..hangi yarışa gittin izlemeye bilmiyorum ama..
süper sınıfı 32hp+..onlar 2 zamanlı ve debriyajsız..en son 4-5 sene önce kapanan Tuzla'da kullanmıştım..böyle bi ivmelenme yok.. :)

prokartlar 14-15hp civarı Varol abim..25-30hp değil..Rotax'lar o civarda..hangi yarışa gittin izlemeye bilmiyorum ama..
süper sınıfı 32hp+..onlar 2 zamanlı ve debriyajsız..en son 4-5 sene önce kapanan Tuzla'da kullanmıştım..böyle bi ivmelenme yok.. :)

prokart 5inci ayağa izledim senin arkadaşının da att team in olduğu yarışı autodroom daki yarış..bana öyle söylemişlerdi

Geri
Üst Alt