Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

"Queen of the Ring.."

YCO

Kayıtlı Üye
dünya üzerinde daha iyi bi kadın sürücü olduğunu sanmıyorum..
Nordschleife'nin kraliçesi ya da dünyanın en hızlı taksisi..
pistin uzunluğu 21km ama hatun şu zaman kadar 20K'den fazla Nordschleife'de tur atmış..yılda da tahminen 1200 tur atıyomuş..
bi çok otomobil programında yer almış ya da adı geçen bi isimdir..
Transit'le bile pistte zaman kasan bi hatun.. :)

queen of the Ring, fastests taxi, Ring taxi..
Sabine Schmitz..

video görünmüyosa..
www.navige.com ..

kadının kupaları var yiğit ama bunun gibi niceleri var cadde

yiğit video ablayı tanıttı bize..evde mi kalmış....bi at'ı gördük bi de arabanın burnunu...ha bi de m5 gördük..:p:D:D:D
söyle ablanın biografisinin yapımadığı araba kullanırken dışardan çekilmiş video bekliyoruz hızlanırken virajlara girerken, çıkarken
keyifle izleyeceğimiz bir video beklyiroz:cool:

Jeremy Clarkson bu kadınla iddia ya giriyor ve iddia şu.

Jeremy E 400CDI ile tur yapıyor. Sabina ablamız Jeremy ye aynen şunu diyor: Ben Transit ile daha hızlı vakit yaparım. Ve yapıyorda.. :D:D

Jeremy Clarkson bu kadınla iddia ya giriyor ve iddia şu.

Jeremy E 400CDI ile tur yapıyor. Sabina ablamız Jeremy ye aynen şunu diyor: Ben Transit ile daha hızlı vakit yaparım. Ve yapıyorda.. :D:D

bu mu

yiğit ekleme yaptım kızmazsın umarım..

yeniyor da kadın aslında ona sümüklüböcek gibi yavaşsın diyor ya olay ordan kopuyor..

bu arada önemli olan başka bir şey gördüm..14 euro verip pistte tur atıyorsun..ne olur istanbul park ı da bize açsalar..hem de deli paralar kaznır orası..düşünsenize..of ne iyi olur beaa

ya bosverın pıst falan fılan.sıkıyosa gelsın ıst trafıkte bı makas yapalım kım kasıyo kım kasmıyo:D

ben benim 205'le hepsinden iyi zaman yaparım:p:cool::cool::cool:

Geri
Üst Alt