Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Porsche Panamera Stingray

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
topcarporschepanamerast.jpg


Rus modifiye firması TopCar, Panamera üstüne etkileyici bir çalışmasının çizimlerini yayımladı.

Rus TopCar, Porsche Panamera için hazırladıklar kitin ilk resimlerini yayımladı.

Photoshop'la hazırlandığı bariz olan bu resimlerin yanında herhangi bir detay yayımlanmadı, dolayısıyla ancak çıkarımlarda bulunabiliriz.

topcarporschepanamerast.jpg


topcarporschepanamerast.jpg


Panamera'nın gövde kitinin adı Stingray ve diğer bir Rus firması olan Cardi tarafından hazırlanmış. İsim bizlere eski Corvette Stingray'den tanıdık geliyor.
Gördüğümüz, karbonfiber kullanımlı tampon, hava girişli kaput, marşpiyeler ve arka spoylerden oluşan, son derece çekici bir gövde kiti. Jantlar da kiti tamamlıyor.

topcarporschepanamerast.jpg


TopCar, ünlü Porsche modifiye uzmanı 9ff'le birlikte çalışarak Panamera için başka performans paketleri de hazırlayacaklarını söylüyor. Ancak bu paketlere dair herhangi bir detay henüz açıklanmadı.
 
bende beğenmemiştim fakat buna laf yok
 
iyiymiş :) yalnız lastikler o kasanın altında çok küçük kalmış...
 
bu arabaya bi gözüm alışamadı acayip çirkin geliyo bana
 
bu arabanın arka koltuklarına hastayım bende. Bazen bizim arka koltukları söküp ön koltukların aynısını koydurtmak geliyor içimden:)
 
Geri
Üst Alt