Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Poliiiiiis !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sende haklısın abi inşallah yenge yanındayken başına aynı durum gelmez sen yaş itibariyle bizden büyüksün haklısındır mutlaka tecrübe var ya diyecek bişey yok ama ben bu hafta bu konuyu çözecem sizede ayrıntılı bilgiyi vericem

Yekta inşallah senin istediğin gibi sonuçlanır olay.
Umarım benim mesajımı doğru algılamışınızdır. Ben sadece onlara koz vermemek adına kanuna uygun şekilde davranalım diyorum, haa ondan sonra hala pislik yapma adına adımlar atıyorsa, bende aynı tepkiyi veririm. Geçmişte verdimde.O noktada bende sizinle beraberim.Hayırlısı olsun kardeşim.

ahmet abi bütün söylediklerine tamamda abi hepsini aynen yapıorum kurallara harfiyen uyarım çok şükür hiç bi polisle tartışmışlıgım bile yok ama benim plakam 27 diye istanbulda bana terörist muamelesi yaptılar ÜLKEMİN her yeri bir degilmi abi ben istanbula arabamla gelip agız tadıyla gezemiceksem abi benim için dogu batı ayrımı vardır bu ülkede ve ben bu ayrımı yapanlara hakkımı helal etmiorum AYRICA BİZİM ATALARIMIZ FRANSIZ KÖPEKLERİNE KARŞI ANTEP'i SAVUNMAK İÇİN BAŞLA GÖZLE SAVAŞTILAR ÜLKEMİN FARKLI YERLERİNDE BANA ANTEPLİYİM DİYE FARKLI DAVRANICAK POLİS BANA VATANDAN KESİNLİKLE BAHSETMESİN.......

İbrahim kardeşim merhaba,
Sadece plakan 27 diye sana ayrı muamele yapanlar oluyorsa onlar şerefsizdir diyorum, Haysiyetsizdir diyorum.
Alın yaka numarasını ve Yekta gibi Kanuni platformda arayın hakkınızı kardeşim.

Aynısı bende yaşadım trafikde gittiğim yerde yunuslar beni 3 şeritli yolda sağa cektirdi 3. şeridi kapadık bildiğiniz arabalar vızır vızır yanımızdan geciyo ben kesinlikle aranmasına karşı değilim aransın ama plakaya göre tutulan tutum çok yanlış her yerimi, arabamı aradı bana ne geziyon sen burda diyo sonra bagaşda yeni aldığım ledli stop ve orjinal yaylarım duruyo bunlar ne diyo faturası nerde diyo bildiğiniz kaçakcı muamelesi yaptı bana. Orda bişey desek suçlu biz oluyoruz ama onlar istediğini söyleme özgürlüğüne sahip böyle bişey yok. İyilerine denk gelmedim mi geldim ama milyonda bir denk geliyo düzgünce konuşanları malesef
sen bide orda okuyosun nuri işin zor kardeşim
İbrahim kardeşim merhaba,
Sadece plakan 27 diye sana ayrı muamele yapanlar oluyorsa onlar şerefsizdir diyorum, Haysiyetsizdir diyorum.
Alın yaka numarasını ve Yekta gibi Kanuni platformda arayın hakkınızı kardeşim.
şerefsiz oglu şerefsizler abi söyliycek başka bişey yok allah belalarını versin

Yekta, İstanbul polisleri maalesef yakışıklı, güzel arabalara dayanamıyor; kıskançlıktan hepsi.İnşallah dilediğini yapabilirsin o polise, bize de haber ver lütfen.

Yekta, İstanbul polisleri maalesef yakışıklı, güzel arabalara dayanamıyor; kıskançlıktan hepsi.İnşallah dilediğini yapabilirsin o polise, bize de haber ver lütfen.

polislerin bana ceza kesme sebebi malatyada çok dikkat çekiyor olmam.. egsoz + cam filminden..
egsozda allah var çıkardığı sesle 2.0 motorları bile ürkütüyor.. adana şuayip usta yapımı q tipi

Abi garibim polis seat leona nereden binsin çekememezlik kıskançlık işte ne yapasın. Senin dediğin gibi egolarını tatmin ediyorlar.

Salı günü İstanbul genelinde cam filmi uygulaması yapıyorlarmış.Bende diger aracla Cam filmi uygulamasına alındım.Polis memuru sagolsun bıraktı aracın yeni olmasından dolayı iyi niyetli davrandı.Herhangi bir cezai işlem vs yapmadılar.Sivil polisin yaklaşımı konuşması davranısşları hıtap tarzı diğer meslektaşlarına örnek teşkil edebilir.

Gercekten polislerin içerisinde bu şekilde pırlanta insanların bulunması memnuniyet verici.....

evet arkadaşlar sonuçlandı nihayet gelen yazıda
29/12/11 günü saat 10:00/11:00 arası 3106 araç geçmiş 7 araç çevrilmiş 6 sı kamyon olduğu belirtilmiş gerek yazışmalarda gerekse şifahen belirttiğim gibi art niyet savcı tarafından farkedilmiş yürütme durdurulmuş ve ceza iptal olmuş ve işlemi yapan personel hakkında soruşturma başlatılmıştır bilginize :eek:

evet arkadaşlar sonuçlandı nihayet gelen yazıda
29/12/11 günü saat 10:00/11:00 arası 3106 araç geçmiş 7 araç çevrilmiş 6 sı kamyon olduğu belirtilmiş gerek yazışmalarda gerekse şifahen belirttiğim gibi art niyet savcı tarafından farkedilmiş yürütme durdurulmuş ve ceza iptal olmuş ve işlemi yapan personel hakkında soruşturma başlatılmıştır bilginize :eek:

Tebrikler abi. kutlarım...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt