Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Plastidip Sprey Nerde Bulabilirim ?

Ceresma

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba iyi haftasonları,
yarın kendi aracımın jantlarına uygulama yapmak istiyorum fakat spreyi nerden bulabilirim ?

bauhaus tarzı yerlerde yok sanırım, istanbul anadolu yakasında bulabileceğim yer varmıdır ?

dmts

Kayıtlı Üye
online satış olarak websitelerinden temin etmek daha sağlam olur aslında. bauhaus tarzında yerlerde bulunabilecek bir ürün değil. istanbul da kaplama, folyo vs iş yapan yerlerde bulunabilinir.

eryayli

Kayıtlı Üye
Çok kolay bulunan bi ürün. Boyacılarda bulunur en kolay. Yanlız çok fazla yan sanayisi var, markasının Performix olmasına dikkat edin. Diğerleri biraz dandik.

eryayli

Kayıtlı Üye
özellikle şurdan git al dediğiniz bir yer varmı ?
Yerinde olsam internetten araştırır alırdım, fiyatları uygun olur. Ama sabırsızsanız hemen uygulamak istiyorsanız internetteki fiyatlara göre herhangi bir boyacıdan alınabilir.

meseduzu

Kayıtlı Üye
İzmirde bir firma var 109 tl 4 kutusu veriyor nette bulabilirsin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamdimugaloglu

Kayıtlı Üye
Kayseri'de var kardeşim bende arabamı kapladım istersen sana alabilirim ? Yolarım kargo ile

Üst Alt