Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plasti dip Boya

Valla plasti dip ile komple araba kaplatmıştım ben 3 sene kullandım sonra söktüm.
Ne leke ne iz..
Ama jant konusunda şöyle söyliyim bugün kaplarsınız yarın kaldırıma sürttüğünüz ilk an yırtılır.

Selam , arkadaşlar 15 inc jantımı Plasti dip boya ile boyatmak istiyorum daha önce yapan var mı? Kolaylıkla sökülebiliyor mu sökülmek istenildiğin de bilgisi olan yazarsa sevinirim...Ekli dosyayı görüntüle 14706

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçen haftalarda @ilkerfr862 ve @berkgiray77 nin 16 leon jantlarına kendiniz uygulamıştık 4janta 2kutu harcadık fakat sadece ön kısımlarından jant başı 1kutu harcanda daha iyi olur kanaatindeyim. Sökülmesi konusunda bi sıkıntı yaşatmıyo ancak jantı sürteseniz sürttügünüz kısımdan yırtılıyo ilkerin başına geldi çünkü bizde söküp tekrar boyadık ve birde mat renk var parlak diye satılanı denedik istediğimiz parlaklığı ve pürüzsüzlüğü vermedi hala deneme aşamalarındayız :)

Buda jantların fotoğrafları
0160473ca432275fc221c63d1363ae67.jpg
4e8be7e798dc702e80d206ce84898023.jpg
1ec60bba435dc776aba21b2270e09bc4.jpg
f02e525905012b09b8eea55d34ced5aa.jpg
0a6dcc4006e51872d764f568db6a53ca.jpg

Trakya'dan gönderildi..

Hocam çok iyi olmuş bunu ben beceremem gibi geliyor yardımlarına ihtiycımız var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bugün hepsiburada'da oto bakım ürünlerinde göz gezdirirken bir baktım 60₺ kupon gelmiş. Hemen sepete bir mat siyah, bir de inci siyah plastidip ekledim ve 20₺ gibi bir maliyetle jantları hallederim diyordum. Ki..

Meğerse indirim kodu sadece süpermarket alışverişlerinde geçerliymiş :rolleyes:

Ben de gelip sizlere sorayım dedim. Bu plastidip'i nereden temin edeyim? Çünkü piyasada tiner ile sulandırılmış ürünler varmış ve el değmemiş orijinali bulmak da önemliymiş(etkisi ve sonrasındaki sökme açısından).

tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Edit: düzeltme.

Geri
Üst Alt