Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Plaka vermikleme

Batuhan furkan

Kayıtlı Üye
Merhabalar hep duyuyorum ama neren kullanıldığını bilmiyorum plakalar neden verniklenir yeni plaka çıkartacağım da verniklemem gerekir mi ?

Merhaba, 1 ay önce ön ve arka tamponumu boyattım bu arada yeni almış olduğum pleksi plakalarımı vernikletmek istedim usta plakaların verniklenemeyeceğini verniğin plaka yüzeyine tutunamayıp en ufak esnemede (takarken yada taşırken ) çatlayacağını ilerleyen zamanda pul pul döküleceğini söyledi mantıklı geldi yaptırmadım sade pleksi plaka daha hoş durdu pleksi plaka öneririm ...

Son düzenleme:
App plakalar verniklenir genelde sebebi malum app plaka puntolari daha kalın vernikte parlama yapıyor koruyor bı yandan o yüzden vernik atılıyor güzel oluyor app de

Mantıklı bir işlem gibi gelmedi bana üstelik gece parlama yapacaktır bu durumda belki polisin ceza yazmasına da neden olabilir

İnternette videolarını seyrettigimde güzel duruyor. Kullanılan vernigin kalitesine göre ömrü uzayabilir de kısalabilir de.

app plaka yasal bi islem degil 23/3 A-1 den paraya en çok ihtiyacınız olduğu dönemde 505 ₺ ceza yiyebilirsiniz. üzülürsünüz.

Ben app kullanıcısıyım etrafımdada oldukça fazla kullanan mühürlü hologramli şekilde abartı kocaman kocaman puntoli applerden bahsetmiyorum tuv türk onaylı benim kullandığım ve muayeneden bile geçtim ceza hiç yemedim3 yıldır

Ben app kullanıcısıyım etrafımdada oldukça fazla kullanan mühürlü hologramli şekilde abartı kocaman kocaman puntoli applerden bahsetmiyorum tuv türk onaylı benim kullandığım ve muayeneden bile geçtim ceza hiç yemedim3 yıldır
plakanin etrafindaki çerçevenin rengini bile madde ile belirlemiş devlet siyah olacak diyor sen gümüş yaparsan kural ihlali olur ceza yeme ihtimali ortaya çıkar ha yazmamislar yazmak istememiştir o ayrı. ama dedigim gibi cezalar tam da paraya ihtiyaç varken gelir hep kurallara uymak gerek

plakanin etrafindaki çerçevenin rengini bile madde ile belirlemiş devlet siyah olacak diyor sen gümüş yaparsan kural ihlali olur ceza yeme ihtimali ortaya çıkar ha yazmamislar yazmak istememiştir o ayrı. ama dedigim gibi cezalar tam da paraya ihtiyaç varken gelir hep kurallara uymak gerek
Plaknin etrafı zaten siyah her app nin köşeleri beyaz olmuyor tercihe göre o benim ki siyah 2 kere muayene girdim geçtim çok çevirmeye girdim hiç sıkıntı yaşamadım Allah'a şükür

Geri
Üst Alt