Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pire....

LeonRider

Kayıtlı Üye
Temel hayvanları araştırma konusuna oldukça ilgi duymaktaymış. Bir gün bu merakını gidermek için laboratuarını kurarak çalışmalara başlamış. Örnek hayvan olarak bir PİRE almış. Çok hassas aletler ile bu işe başlayan Temel, eline çok hassas bir neşter alarak pirenin ayaklarının ucundan biraz kesmiş ve masanın üzerine bırakmış ve pireye ZIPLA BAKAYIM diye seslenmiş, doğal olarak zıplayarak dolaşan bir hayvan olan pire yarım yamalak da olsa zıplamış, o sırada Temel hemen yakalayarak ayaklarının tamamını yontmuş ve masanın üzerine tekrar bırakarak seslenmeye başlamış. ZIPLA BAKAYIM, ULA ZIPLASANA, ZIPLA BE HAYVAN. Fakat ayakları kesilen pireden hiçbir hareket yok..... Temel hemen kalem kağıdı alarak raporu yazmaya başlamış. PİRE incelendi. SONUÇ: "PİRE'nin ayakları kesilince kulakları duymamaktadır."

Temel'den beklenen bir hareketti :D Ve olduuu :p

Bu fıkranın temel fıkralarıyla alakası yoktur.

ula dün temelu goklere çikardinuz ..bu kün batirisunuz..
uşağum size pi yaranamadi ha..
puhahapuhaha

abiciğum bi insan bi olayda kurnaz başka bi olayda salak oluyo biz napalım :D dün zekiydi bugün embesil olmuş

iyiki adım temel değil..
askerdeyim her gece yatmadan önce bütün koğuşa ranzamdan alk show stan up yapıyordum..fıkralar da anlatıyorudm ama her fıkrayı temelinmiş gib temel şöyle temel böyle diye anlatıyordum..yan ranzada sesi soluğu çıkmayan yatmadan önce gazetesini açıyıp okuyan etliye sütlüye karışmayan biri vardı o da gözümden kaçmamıştı..gne bir akşam ben sohw'uma başladım fıkrayı anlatacağım ilk çümler bir gün temel dememle birlikte..gazatesini okuyan arkadaş..
yüksek sesle
'' Ha paşlayacağum temeluniza ha gitn bşak isim kayun tarlanirum puraya ha dedi..ne oldu dedik..
meğerse adı temelmiş ve karadenizli haklı olarak sitem etti..geceler devam etti..temelin yerine başka isim kullandık ayıp olmasın diye..
arada bir de takılıyordum tabi temel bak temel fıkrası anlatacam..ama temle demicem ha üzerine alınma ..puhaha güzel günlerdi..

alın gene offline oldum yaaa off

iyiki adım temel değil..
askerdeyim her gece yatmadan önce bütün koğuşa ranzamdan alk show stan up yapıyordum..fıkralar da anlatıyorudm ama her fıkrayı temelinmiş gib temel şöyle temel böyle diye anlatıyordum..yan ranzada sesi soluğu çıkmayan yatmadan önce gazetesini açıyıp okuyan etliye sütlüye karışmayan biri vardı o da gözümden kaçmamıştı..gne bir akşam ben sohw'uma başladım fıkrayı anlatacağım ilk çümler bir gün temel dememle birlikte..gazatesini okuyan arkadaş..
yüksek sesle
'' Ha paşlayacağum temeluniza ha gitn bşak isim kayun tarlanirum puraya ha dedi..ne oldu dedik..
meğerse adı temelmiş ve karadenizli haklı olarak sitem etti..geceler devam etti..temelin yerine başka isim kullandık ayıp olmasın diye..
arada bir de takılıyordum tabi temel bak temel fıkrası anlatacam..ama temle demicem ha üzerine alınma ..puhaha güzel günlerdi..

alın gene offline oldum yaaa off

adamın çıkışı çok iyiymiş abi :D puhaha puhaha yine iyi güldürdün beni varol abim. :D

Geri
Üst Alt