Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

!!!piknik foto!!!

güzel gün geçirmişsiniz belli Allah muhabbetinizi arttırsın, fakat gözüme çarpan hoş olmayan bir foto gördüm bence, birisi secde vaziyetindeyken önüne bira konulup foto çekilmesi çok yanlış bir durum!

Katılıyorum sana..Benimde dikkatimi çekti o resim,hoş gözükmüyor her ne yapıyo olsan bile...!

Silsen iyi olur ogün yanlış anlaşılıyo...

arkadaslar resmı kaldırıcam olay olmasın.ama zaten gereklı acıklmayı serbay dedıgı zamn yaptım ben ordada yazıyo.olay bosu yere uzmasın herkezın yaptıgı kendıne!!!(zaten ole bı amcala yapılmadı)

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

ha bıde zaten resmı kım edıtledı ıse kurcalamıs en azından ben hallettım ıste sıkıntı oluyo sole bole dıe bı hbr versın zahmet olmassa......

resminizi ben sildim canım benim yoğundum haberde veremedim özür dilerim

resimlere bakılınca cok eğlenmişsiniz :)

piknik güzel ama belliki üşüyerek ve büzülerek geçmiş:D süpersiniz kardeşlerim..

Geri
Üst Alt