Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Peugeot 207 RC

Valla ne ben ne babam ne de annem arabanın bi tarafı tıkırdayacak diye tin tin sürmez arabayı. Bilerek çukurlara da girmeyiz sonuçta para basmıyoruz ama İstanbul yolları malum...

Zaten sizin JETTA'nın en az yakan en iyi kaçan FSI motora sahip oldugun biliyodum! Ayrıca Jetta'nın çok prestijli ve donanımlı oldugunu da imzanda belirtiyosun bazen!

Dolayısıyla sizin JETTA'nın tıkırtı çıkartmayacagından adım gibi emindim. Kazasız belasız kullan inşallah aracını. Jetta iyidir.

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

Bu arada kusura bakma İbo konuyu dagıttım biraz.
Valla Melih abi FSI öyle gaza dokunuca uçan bir motor değil alt devirlerde isteksiz fakat ekonomik yakıt tüketimiyle bunu telafi ediyor.ve performansı 2500 devirden sonra çok ama çok iyi.

Eğer yolun İzmir'e düşerse haberim olsun bizim Jetta'yı bir kullanırsın bakarsın tıkırtı var mı yok mu

İbo kağıt üstünde her şey çok güzel..
son dyno'ya çıktığımda bi RC vardı 200 küsür hp güzel de torku vardı çıktıyı unutmuş adam..ordan bakmıştım..adam bi süre gidene kadar kağıt elimde değerler güzeldi..bi RC'ye baktım bi kendi arabama..arabamdan çok daha güçlü olmasına rağmen..ulen alsam mı bile demedim tüm samimiyetimle söylüyorum..

ki bence 207RC Pug'un yaptığı en iyi otomobiilerden biri her bakımdan..
düşünüyosan alınası bi araba yani..
sonuçta amacın gazlamak RC de tatminkar..

RC güzel araba.Donanımda gayet güzel, spor koltuklar vs...Seat ile karşılaştırıldığında kalite olarak o kadarda kötü değil.
Alanı üzmez bence.1.6 olmasıda vergi avantajı sağlıyor.Eski RC'ler 2.0 motordu.

http://www.sahibinden.com/peugeot_2...ach_5cm_!-94WQQaXQQ19407982WQQpXQQdisplayitem

Ben bu aracı test ettim sürdüm az kalsın alıcaktım satıcıyla bikacdefa gorustuk araba tertemiz ama işte pug un kalitesi malum eskiden 106 kullanmıstım cok cok sorunlar cıkarmıstı gidişine hiç bişi diyemem içinde mini cooper r56 motoru var. Neden vazgectim diye sorarsanız Arabam.com un test aracıymıs megersem pistte baya yuklenmişler aracın sınırlarını zorlamıslar buyuzden hemen vazgectim ama aracın gidisi gercekten muhtesemdi...
Buda test aracı oldugunun kanıtı:
http://www.arabam.com/TestDetay.aspx?id=442&baslik=207 RC -Temmuz 2007

Motoru bmw tabanlı, rc nin iç kaliteside normal 207 gibi değil koltukları vs. çok kaliteli ve güzel. Ama aracın şanzımanı rezalet ötesi. kullanmadan alma derim, içine sinerse alırsın.

Motoru bmw tabanlı, rc nin iç kaliteside normal 207 gibi değil koltukları vs. çok kaliteli ve güzel. Ama aracın şanzımanı rezalet ötesi. kullanmadan alma derim, içine sinerse alırsın.

şu anda alma gibi bi niyetim yok. yanlış anlaşılmasın.

Benim hoşuma gidiyor. Fiyatına göre alınabilecek bir araç.. Ama ben olsam 4-5 daha koyar 2004 Cupra-R alırım...

alıncak arabadır kullanmadan konusmak ve denemeden konusmak cok gereksız...!

Geri
Üst Alt