Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

pert olan cordoba

kamyon çarpmamış direk üzerine çıkmıştır bence bu hasarın başka türlü açıklaması olmaz.

sağ taraftan kamyonun altına girmiş cordobanın sol komple ezilmiş altında

bu o kamypona vuruncamı oldu.bıde motor kaapgı saglams aalda satrız

abi insanlar hayatını nelere emanet ediyo,işin daha da kötü yanı kamyonda hiç bişe yok..

kamyon direk altina almistir.direk sasiden vurdugu icin ezip gecmis resmen.yere yakin bu sinif her sedan araba bu hale gelebilirdi diye dusunuyorum...

kamyon direk altina almistir.direk sasiden vurdugu icin ezip gecmis resmen.yere yakin bu sinif her sedan araba bu hale gelebilirdi diye dusunuyorum...

cordoba avukatı seniiii:) umarım içiindekilere bişey olmamıştır evet tır yüksek ve üzerinden geçmiş umarım içindekilere bişey olmamıştır Allah hepimizi korusun...

cordoba avukatı seniiii:) umarım içiindekilere bişey olmamıştır evet tır yüksek ve üzerinden geçmiş umarım içindekilere bişey olmamıştır Allah hepimizi korusun...

doğru söylüyor abicim. ben kamyonda yola giderken ne hallere giren araçlar gördüm bir bilsen kafayı yersin.

Geri
Üst Alt