Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

performans filtreleri

Musicman

Kayıtlı Üye
Katılım
6 Ağu 2012
Mesajlar
118
Puanları
28
Hava filtresi işi bana çok maliyetli olacaktı , baya iyi birşey istiyordum çünkü ses ve performans oluşturması için. Bugün bir arkadaşım performans egzoz hediye etti bana, Otto Spec Replika egzoz, onu taktım ve aldığım ses inanılmaz derecede harika oldu bu düşük kalite egzozda dahi. Araç bildiğiniz American Muscle arabalarına benzedi rölantideki haliyle falan. İyi bir markanın egzozunu alana dek bununla idare etmek istiyorum . Hava filtresi işini de ileriye bıraktım o yüzden. İkisi bir arada çok maliyetli olacaktı bana.
Egzoza gelirsek, susturucusuz gezmeyi göze alamadım açıkcası çarşıda. Rölantide bile har-har-har diye ses geliyordu çünkü :) Şimdi kesiciyi takınca en azından basmadığın zaman susuyor egzoz :) Ama çekişte , özellikle de devrinde kullandığımda , bir nebze artış hissettim, beklemiyordum o kadarını :)
 
Üst Alt