Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pendikte Aşırı Hız Kazası: Aşırı Hız Yapan Genç Durağa Girdi 3 Ölü

VTR değildir bence..
yine okuldan bi arkadaşımda siyahı var aynı kasa pek de iyi bi araba değil..
gerçi bilmiyorum Citroen'leri pek ama..

sitenin duvarına girmiş ya

kanlar parçalar falan..
gece gece offff..

Dou.. :( :( :( :(

Citroen? Yol tutuş? :) Bence iyi olur çok iyi olmaz yol tutuş konusunda.

Artık ömür boyu bunun vicdan azabını çeker. Kötü bir durum. Allah ölenlerin yakınlarına sabır versin..

Arkadaşım hayatında C4 sürdün mü :D

Çok iyi derken yani Golf'ten filan iyi, Leon gibi. Hatta daha iyiyse de şaşırmam. Normalin üstü demek istedim işte.

C4 dizel yakın arkadaşımda var yol tutuşu fena değil de direksiyon anlam veremediğim kadar ağır düşük hızlarda da..pedallar ve tepkileri de bi ilginç o arabanın.. :S

..bu arada aklıma geldi arkadaşım da bi kaç defa kaza atlattı arkasını savurduğu için pek çok fazla haşır neşir olmadım arabasıyla ama kaza da benzer bi senaryoyla arkasını savurmasından olmuş gibi..

Konunun sapması için özür diliyorum sizlerden ama dayanamadım çok özür dilerim...

Ayrıca çok teşekkür ederim bana yorumda bulunan arkadaşlara...

C4 dizel yakın arkadaşımda var yol tutuşu fena değil de direksiyon anlam veremediğim kadar ağır düşük hızlarda da..pedallar ve tepkileri de bi ilginç o arabanın.. :S

Evet o dediklerine yanen katılıyorum ama direksiyon tepkileri filan baya direct.

Bu araba da yuzde 90 1.6 VTR zaten vtr demek bişey demek değil yiğit, 3 kapı işte. vts'ler 2.0 motor.

Ben de 1.4 C4'ü çok sürmüştüm.

edit: bu arada dediğin gibi arabanın uç noktalarda arkasını pat diye bırakma gibi bir huyu var çok zorlandıgında. Başmıza gelmişti 2 kere.

Geri
Üst Alt