Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

PayPal Hakkında

CUPRA

Forumdan Uzaklaştırıldı
Katılım
4 Eyl 2009
Mesajlar
0
PayPal aboneliğinde kullanabilmek için, İş Bankası'ndan hesap açtırıp bankamatik kartı aldım. Fakat kart numaramı vs. bilgileri yazdıktan sonra kart geçersizdir diyor. Müşteri hizmetlerini aradım, İş Bankası bankamatik kartlarını internette alışverişte kullanamıyosunuz dediler.
PayPay'ın sitesinde ise tam tersi yazıyo. Visa özellikli bankamatik kartları kullanılabilir yazıyo.
İnternetten kullanmak için kredi kartı almak istemiyorum. İş Bankası'nın bankamatik kartları internet üzerinde kullanılmıyo mu?
Eğer kullanılmıyosa hangi bankalarınki kullanılabiliyo?
 
Edit:

Doğru bankamatikleri kullanamıyorsun internette,Bu Türkiyedeki bankacılık için gecerli,yurtdışında öyle değil.
 
Bazı siteler bankamatik kartını kabul etmiyo kredi kartı olması lazım bahis sitesinde banada olmuştu..
 
İlk mesajımda yazdığım gibi. Site bankamatik kartını kabul ediyo.
 
İlk mesajımda yazdığım gibi. Site bankamatik kartını kabul ediyo.

Ayberk o siteden bende alışveriş yaptım doğru kabul ediyor yanlız Türkiyedeki bankacılık işlemlerinde kullanamıyorsun bankamatik kartını internette.
 
Ayberk o siteden bende alışveriş yaptım doğru kabul ediyor yanlız Türkiyedeki bankacılık işlemlerinde kullanamıyorsun bankamatik kartını internette.

Hiçbir bankanın bankamatik kartı kullanılmıyo mu Gökhan Abi.
Çünkü bankaya gidip sordum. Başka bankalar kabul ediyo olabilir. İş Bankasında yok dediler.
 
iş bankasına git şunu iste bu bankamatik kartına bağlı sanal kart al parayı sanal kartına gönder.onunla alışveriç yap..yada..internet üzerinden kart olarak kullanma..onların hesabına eft şeklinde yap...
 
Yanlış hatırlamıyorsam HSBC ninki kullanılabiliyor oda uluslararası işlemler üzerinden çalıştığı için bir çok işleme ek kesinti yapıyor,yani bizim yasalarımızla değil uluslarlarası bankacılık işlemleri ile çalışıyor.Yani bankamatik kartlarını internette kullanıyorsan Türkiyede dikkat etmen gerekir.
 
Bankamatik kartına bağlı sanal kart olmuyomuş Abi.
Kredi kartına bağlı oluyomuş. Kredi kartı almak istemiyorum. Bankamatik kartı gibi. İstediğim gibi içine para yatırıp para çekebileceğim, ve internette kullanabileceğim bi kart istiyorum.
 
Bu konuda bilgisi olan başka kişiler de var mı günceli.
 
Geri
Üst Alt