Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Pasta/Cila veya Seramik Kaplama

checazzo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
Aracımda ufak çizikler ve kuş pisliğinden kaynaklı bir iki leke var. Sonax ve Ziebart'dan boya koruma ve Seramik Kaplama için fiyat teklifi aldım ve söyledikleri tarif edilen tüm problemlerin seramik kaplama aşamasında ortadan kaybolacağı ancak fiyatlar inanılmaz yüksek geldi bana.
İstanbul'da önereceğiniz bir usta var mıdır ?

Şimdiden herkese teşekkürler,

Merhaba, bence pasta cila + boya koruma sorunu çözmek için yeterli olacaktır. Linkten randevu alırsanız pasta cila+ boya koruma, motor temizliği ve ön cam yağmur kaydırıcı hediyesiyle 199 TL görünüyor:

Seramik kaplama için şuan bir kampanya bulamadım, fiyatlar dediğiniz gibi çok yüksek; 1000 TL'den başlıyor. İsterseniz site üstünden diğer yıkamacılardan da teklif alabilirsiniz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar herkese merhaba,
Aracımda ufak çizikler ve kuş pisliğinden kaynaklı bir iki leke var. Sonax ve Ziebart'dan boya koruma ve Seramik Kaplama için fiyat teklifi aldım ve söyledikleri tarif edilen tüm problemlerin seramik kaplama aşamasında ortadan kaybolacağı ancak fiyatlar inanılmaz yüksek geldi bana.
İstanbul'da önereceğiniz bir usta var mıdır ?

Şimdiden herkese teşekkürler,
birçok iyi usta var aslında iyi araştırmak önemli sonuçta seremik işi tamamen ustanın ne kadar tecrübeli olduğuyla alakalı

Auto Clinic - Ehad Usta ile konustum bu aksam araci birakacagim kendisine. Begenirsem ve anlasirsak öncesi ve sonrasi fotograflar ekleyecegim konuya. Belki birilerine faydasi olur ilerleyen zamanlarda.

Herkese iyi forumlar;

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seramik kaplamayi yaptirirken mutlaka iyi referansi olan yerleri tercih edin. Duzgun uygulamazlarsa seramik altinda iz, seramikte akma vs. olabiliyor ...

Geri
Üst Alt