Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Passat CC vs CLA 200 AMG

Amg için gün verecekler bu ay sonu görüşmeyd gideceğim

tamam o zaman.cla 200 mü cc mi dersen benim fikrim 3.20D .biraz daha pahalı ama hem görüntü hemde performans açısından hepsinden iyi.hele bide m paket olursa tadından yenmez

CLA çok dar bi araç, o yönden bakılınca CC diyorum. CC bir volkswagen olmasına rağmen üst klas bi araç bu arada... Ama yıldız her zaman yıldızdır ;)

Benim de kafam karıştı... Ben olsam beyaz CC alırım ;)

0 km olmak zorunda mı? değilse CC 2. el alınıp denenebilir :)

Abi ben yaptım sen yapma.

Şubat teslimi diye gittim sıfır CC aldım keşke bekleyip CLA 200 AMG alsaydım.

Kesınlıkle VW CC alırdım.Bir kere ön çeker mercedes ucuz etin yahnisi gibi.İçi dar özellikle arkası ve kalite hissi çok düşük.Dış tasarım harika ama CC de toplamda daha avantajlı.Motor performans aynıdır hemen hemen ama o fiyatlara CLA düşünmezdim.Arkadaşım aldı siparişi verildi full CLA 130 bıne yakın tuttu.Bizde CC dusunuyoruz ve aldıgımız fıyat 86 bın.(kur artısı oldu bu hafta.ondan önce) Kesinlikle CC alıcaz..Motorlu taşıtlar vergisini de unutmayalım..

Kesınlıkle VW CC alırdım.Bir kere ön çeker mercedes ucuz etin yahnisi gibi.İçi dar özellikle arkası ve kalite hissi çok düşük.Dış tasarım harika ama CC de toplamda daha avantajlı.Motor performans aynıdır hemen hemen ama o fiyatlara CLA düşünmezdim.Arkadaşım aldı siparişi verildi full CLA 130 bıne yakın tuttu.Bizde CC dusunuyoruz ve aldıgımız fıyat 86 bın.(kur artısı oldu bu hafta.ondan önce) Kesinlikle CC alıcaz..Motorlu taşıtlar vergisini de unutmayalım..

Yanlız unutmayalım CLA 200'de ön çeker :)

Kardeşim ben olsam CLA alırdım. Kasa güncel hele AMG paket yıkılıyor...

Geri
Üst Alt