Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Park halinde sürme

zapachit1903

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar dün akşam bjk ye yemeğe indim park ettim arabayı siparisimi verdim sorun yok aracın yanına araç yanaştı kapısını açtı iniyor eyvallah. Kapıyı kapadı yine bi açtı pat die ses kapı benim çamurlukta. Gittim bakarmisin dedim adama ezdin ben mi yaptım falan derken ailesi çıktı sonuçta bende de onda da aile var kendi aramızda halledelim dedim bunun için polisle ugrasmayalim. Adam demez mi ben yapmadım :) sinir hafiften yükseliyor benim. Kapını açarmısın dedim actirdim ezik yere denk geldi hım yaptı. İlk kez başıma geldi ne yapılacağını bilmedigimden tutanak tutmadık adam da yok surdan geldim yok araba emanet ailesi cingar cikariyor arkadan benim sinirler baya gerildi. Lanet olsun benden gitsin dedim gönderdim açıkça kavga etmim diye. Ya indiginde bi baksa usta Özür dilerim kapıyı bilerek birakmadim dese tamam diyicem gecmiş olsun diyip bırakıcam. Adam bilerek çat die geçiriyor oda yetmiyor arkasına bakmadan gidiyor ben cagirinca o vardır kafası yapıyor.

Allah beterinden saklasın hepimizi ufak bişi ama nasıl düzeltebilirim ve bu gibi durumlar da ne yapmam gerekir?
e7b7bc1d5f53a799bd6cac1e72779f53.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba arkadaşlar dün akşam bjk ye yemeğe indim park ettim arabayı siparisimi verdim sorun yok aracın yanına araç yanaştı kapısını açtı iniyor eyvallah. Kapıyı kapadı yine bi açtı pat die ses kapı benim çamurlukta. Gittim bakarmisin dedim adama ezdin ben mi yaptım falan derken ailesi çıktı sonuçta bende de onda da aile var kendi aramızda halledelim dedim bunun için polisle ugrasmayalim. Adam demez mi ben yapmadım :) sinir hafiften yükseliyor benim. Kapını açarmısın dedim actirdim ezik yere denk geldi hım yaptı. İlk kez başıma geldi ne yapılacağını bilmedigimden tutanak tutmadık adam da yok surdan geldim yok araba emanet ailesi cingar cikariyor arkadan benim sinirler baya gerildi. Lanet olsun benden gitsin dedim gönderdim açıkça kavga etmim diye. Ya indiginde bi baksa usta Özür dilerim kapıyı bilerek birakmadim dese tamam diyicem gecmiş olsun diyip bırakıcam. Adam bilerek çat die geçiriyor oda yetmiyor arkasına bakmadan gidiyor ben cagirinca o vardır kafası yapıyor.

Allah beterinden saklasın hepimizi ufak bişi ama nasıl düzeltebilirim ve bu gibi durumlar da ne yapmam gerekir?
e7b7bc1d5f53a799bd6cac1e72779f53.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynısı benim de başıma geldi. Sabah farkettim. Maalesef sol arka kapının tam ortasına denk gelmiş küçük bir göçük olmuş. Bunlar birşey değil ama dikkatsizlik ve ardından gelen umursamazlık insanın sinirini bozuyor...

helalliği toprak altına mı sakladınız :D bişi yok boyasız göçük şipşak 50 liraya cözer :) park halınde geniş alan yoksa parketmeyin gecmiş osun

Gecmiş olsun benim aracın yantarafandada malesef aynı göcuklerden var inan kendi arabası olsa oşekilde ne kapı acar nede baskasının malına zarar verir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bu durumlar için en güzel çözüm çaprazlama park etmek. için rahat olur açılan kapı temas etmez ama çok küfür yersin bu parktan dolayı:)))) not:hiç çapraz park etmedim bana yakışmaz:)))

geçmiş olsun kardeşim ama baktın ki karşıdaki adam öyle, bilerek uğraşırdım. trafik çağırırdım kaçıyor mu ? fotoğraflarını çekip şikayet ederdim. hakedene hakettiği gibi.

Geri
Üst Alt