Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orta susturucu iptali - (supersprint boru takıldı) video 1. sayfada

kardeşim ömerin cut out dan çok çok ii hayırlı olsun güle güle kullan :D

arkadaslar bunu 2.0 diselede yapsakk nasıl 1 werım alabılırızz ıstenılen tok 1 ses werırmı we aracaımda K.N kutu ıcın fılıtre warr bılgı werısenız sewınırım..!

dızelde ortada susturucu var mı kı ? benım bıldıgım b kat var Dp den sonrasında sonrası duz boru ve son susturucu seklınde zaten

Ah bir de yolda giderken dışardan biri çekse..=)
varol abi ve görkemle çekicez dışardan en kısa zamanda bu akşam çekicektimde maçım vardı fırsatım olmadı :D
Kükreme daha bariz güle güle kullan ;)
2000 ve 3000 devirde çok tatlı bi ses verio
video pek belli etmiyor ama homurtu değişmişş...en kısa zamanda bir video çekelim ...
bundan bi tane de ben kendime taksam nasıl olur alt devirlerde okulda merdivenleri çıkarken rahatlama olur mu..bazen sıkışıyorum da :))))
abi sana varex lazım açıp kapatmalı :D
abi dedigin eksozcuya gittim adam taktı hemen bu pazar yine gidicem vanalı eksoz getirio sipiariş vermiş deniycez hoşuma giderse onuda taktırcam :D

onu disel arabayamı taktınızzzz ..?

arkadaslar bunu 2.0 diselede yapsakk nasıl 1 werım alabılırızz ıstenılen tok 1 ses werırmı we aracaımda K.N kutu ıcın fılıtre warr bılgı werısenız sewınırım..!

valla saglam bi eksozcu bulup denemek gerek ama dizelde güzel ses vericegini sanmıom dumanı artıcak

dızelde ortada susturucu var mı kı ? benım bıldıgım b kat var Dp den sonrasında sonrası duz boru ve son susturucu seklınde zaten

can tarif ettigin gibi orta sust. iptali yaptık sırada son susturucu yerine varex tarzı bi susturucu takmaya geldi :)

Bir video da benden 1.2 TSI için. Sadece orta düz boru var.

Giderken daha iyidir sesi herhalde maşallah Allah kaza bela vermesin.........

Geri
Üst Alt