Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal Seat Leon Panjur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet abi sıkılmdım logosuzluktan, bir de farları bixenona geçince, mercek yuvası krom olunca önde krom bişeylere ihtiyaç duyudum, ben de artık takayım dedim logoyu :)

Can' ım, kardeşim ellerine sağlık, sağolasın. Bence de gayet güzel durdu. sayende tabii

buarada lipi de taktık, kurumuş gözüküyordu. Bakalım dışarıda yağmur da yağıyor, ne olacak :) Kapalı garajdaki yerimi benim biraderin canavara bırakınca artık böyle yağmur yer oldu benim araba park halinde :D

Bence ön - arka logo aracın karakteri. Logolu hali çok daha güzel duruyor.

herkese göre fikir değişir tabi logolu panjurda hiç fena değil hayırlı olsun....

teşekkür ederim arkadaşlar, artık güncel halinin fotolarını bir ara çekip imzayı değiştirmek lazım :)

teşekkür ederim arkadaşlar, artık güncel halinin fotolarını bir ara çekip imzayı değiştirmek lazım :)

katılıyorum paylaş bi görelim görünümü biraz da olsa değişmek insanı arabaya biraz daha ısındırıyo güzel bi olay...:eek:key:

Ozan hala ekleyecek bakalım yeni fotoyu,bekliyoruz Ozan ım beğenenlere fikir olabilir...:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt