Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

orjinal alana mp3 ile ses sistemi yaratabilmek??

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar orjinal alana mp3 ü değiştirmeden biraz hoparlör ve bass takviyesi yapmam mümkün müdür? bu müzik sistemleriyle ilgili pek bilgim yok ama sorarak öğrenmeye çalışıyorum. çıkış gücüne baktım alana mp3 te 4*20 W yazıyordu. ses sistemim aslında fena diil, ama benm beklentim biraz daha fazlaca :) fazlaca derrken de aracın içine düğün salonuna dönüştürme gibi bir çabam da yok :) ne yapabilirim acaba? teşkkrler.

bende alana mp3 çalar 1100 luk 30 cm jbl bass ve jvc bass anfısı mevcut gayet ıyı bır ses verıyor memnunum kapılarıda degıstırmedım ama teybı degıstırırsen cok fark edıyor..

bende alana mp3 çalar 1100 luk 30 cm jbl bass ve jvc bass anfısı mevcut gayet ıyı bır ses verıyor memnunum kapılarıda degıstırmedım ama teybı degıstırırsen cok fark edıyor..

hadi ya teyp olarak ne önerirsiniz peki?? yada değişimi önerir misinz diye sormam gerek. sizin sistemdeki müzik kalitesinden memnun musunz peki? 4* 20 W lık hoparlörler yetersiz kalıyor mu?

ses asil teyple degisiyor ali. Alana ile de amfi flan kullanabilirsin ama teybi degistirip; arka kapiya kaliteli bi mid tiz taktigin zaman ses on numara oluyor..

ben pioneer teyp ve arka kapida blaupunkt component kullaniyorum.

rıza bana ses sistemi hakkında yardımcı olursan çok sevineceğim. hangi parçayı ne kadara aldın?? çok masraflı oluyor mu bu işler? :S önereceğin markalar var mıdır?

Orjinal Alana mp3 teybi satmayı düşünürseniz bir arkadaşım almayı düşünüyo.

ne kadara alablrm ki yeni teybi ben? ama alana mp3 ü satmayı düşünmem heralde. çok ucuza vereceğime bnde kalsın kullanabilirm

ne kadara alablrm ki yeni teybi ben? ama alana mp3 ü satmayı düşünmem heralde. çok ucuza vereceğime bnde kalsın kullanabilirm

yeni teyp markasına modeline göre değişir..
ben pioneer deh ub3250 ye 220 tl fiyat verdiler..bu faturasız kaçak teyp için pazarlıktan önceki fiyat..pazarlığı toptan yapığım için teybin pazarlık sonrası fiyatı için birşey söyleyemeyeceğim

ben teybimi RDS siz olarak; yani green market ten aldim.

pioneer 4150 modeli; 270 lira mi neydi fiyati. 1 yil oldu tam hatirlamiyorum. arka kapi icin mid tiz takimini da 150 liraya kaliteli bir sey alabilirsin.
eger amfi woofer falan dusunuyorsan o kismi sadece hayal gucune kalmis :)

ben teybimi RDS siz olarak; yani green market ten aldim.

pioneer 4150 modeli; 270 lira mi neydi fiyati. 1 yil oldu tam hatirlamiyorum. arka kapi icin mid tiz takimini da 150 liraya kaliteli bir sey alabilirsin.
eger amfi woofer falan dusunuyorsan o kismi sadece hayal gucune kalmis :)

sadece mid tizleri alsam ne derecede katkı sağlar peki? :)

Geri
Üst Alt