Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Orjinal 17 Jant ve lastikler Satılıktır..

tamam benimde son gün zaten 2 3 gibi peder bey gelsin bakcaz puhaha

Barış iyice çingene pazarlığına döndürmeyelim abi :) Taaa karstan bi fotoğrafa, bi sözüne güvenip alıcam ben bu jantları.. daha kargosu var, kredi kartı komisyonu var.. 1300 TL kredi kartına 12 taksit yaptırırsın istediğin yerden tamammı anlaştıkmı ?

Barış iyice çingene pazarlığına döndürmeyelim abi :) Taaa karstan bi fotoğrafa, bi sözüne güvenip alıcam ben bu jantları.. daha kargosu var, kredi kartı komisyonu var.. 1300 TL kredi kartına 12 taksit yaptırırsın istediğin yerden tamammı anlaştıkmı ?

allahtan döndürmedik selçuk :D tamam anlaştık o zaman ben kendi jant olayımı halledim ilk önce sonra sana paketlicem jantları ama sende bana telini yaz artık oradan haberleşelim:eek:key: bu benim telim 0555 978 28 23

hadi hayırlı olsun:)
başından beri kararlı olmandan dolayı senin almana sevindim Selçuk:eek:key:

Jantlarımı selçuk arkadaşımıza sattım.:eek:key:Hayırlı olsun selçuk:)

konu kapanabilir...

dur baltalıyım 1500tl veriyorum puhahapuhahapuhaha

Güncel tekrardan...

Barış bence bu jantlar çok ama çok güzel yerinde olsam keyfini sürerdim, hayırlı satışlar :)

Geri
Üst Alt