Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Onno Usta SCW'ye...

Koray bi gün ziyaretine gitsek yemek vs. li bişiler olabilir..
önceden sadece birinin gidip konuşması gerekiyo foruma gelip yazı yazması vs. biraz zor..

zaten kalkıp da birşeyler yazmasını beklemiyorum ben sadece atölyesinde sohbet ve soru cevap şeklinde bir aktivite olabilir diye düşünüyorum

Koyunun olmadığı yerde keçiyi Abdurrahman Çelebi zannederlermiş :)
Fikrimi bir atasözü ile belirtmek istedim yanlış anlaşılmasın lütfen.

Ben Onno ustayı kişisel olarak tanımam ama adını bi kaç kez duymuştum.Ama hani bence bu kadar abartılacak bi yönü olduğuna inanmıyorum.Sonuçta bizlerde Türkiye'nin en büyük organizasyonlarına imza atan,aile ortamını yakalamış, sayılı forum sitelerindeniz.O yüzden Onno usta iyi bir usta olsa bile scw'ye gelirmi,gelirse ne ister gibi şeyleri bence tartışmak yanlış. Serhat abi ve Emre'nin dediği gibi Coşkun abi ikna edilirse bizim için çok faydalı olacaktır.Kensini vw forumundan tanıyorum.Yaptığı yorumlar,abiliği,soruları sıkılmadan yanıtlaması ve aktif bir üye olması scw için güzel olacaktır.O yüzden ben böyle sadece ''Onno Usta SCW'' de denmesi yerine; Coşkun abi gibi sitede sürekli aktif olacak,Cezmi abi kıvamında bi insanın aramıza katılmasını isterim.Benim şahsi görüşüm ayağına gidip kimseyi çağırmanın gerekmediğidir.Biz koskoca SCW'yiz.O gelsin bizim aramıza katılsın...

Geri
Üst Alt