Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

On tampon tamiri

Cagdas06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün kaldırıma on tamponu vurdum ve resimde gözüktüğü üzere alt kısım koptu/kesildi. Yarin kaportaciya gideceğim. Nasıl bir işlem yapılır burası için, ücret yüksek mi tutar bilgisi olan var mı? Sabaha kadar uyku tutmadi aklıma takıldı

kadirtas001

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba dün kaldırıma on tamponu vurdum ve resimde gözüktüğü üzere alt kısım koptu/kesildi. Yarin kaportaciya gideceğim. Nasıl bir işlem yapılır burası için, ücret yüksek mi tutar bilgisi olan var mı? Sabaha kadar uyku tutmadi aklıma takıldı

allah başka kaza bela vermesin plastik kaynak ile birlestirilip sonra boyanacak canınızı sıkmayın. heran hepmizin başına gelebilecek durumlar

umut242

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun.Onu öyle bir tamir ederler ki sıfır tampon mu taktınız diye sorarsınız.Adamlar hiç olmayan parçayı kendisi yapıp birleştiriyor bu ne ki

sello_var

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun önce tamponu sökerler, ilgili bölgedeki ızgaraları alırlar arkasından bir güzel plastik kaynağı yaparlar eskisi gibi sapasağlam olur. belki küçük bir rötuş gerekebilir daha sonrasında.

#ismail

Kıdemli Üye
Geçmiş olsun.
Kasko varsa mini Onarımı deneyin.

Uğur damar

Kayıtlı Üye
Hocam geçmiş olsun. Ne yaptınız? Ne kadar tuttu? Bilgi verebilir misiniz?

memet_one

Administrator

Plastik kaynak yapan ustalar halleder ama uğraşmak istemeyen de çok usta var

Üst Alt