Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

On takimlarda gicirti

exman

Kayıtlı Üye
Kasislerden ve hafif bozuk zeminde on tataftan gicirti geliyor diye bosch car servise goturdum..on a salincaklarda bosluk var lastikler yipranmis dediler..sag ve sol teknorot marka rotilli salincak degisimi icin iscilik dahil 2800 tl fiyat verdiler..fiyat uygun mudur? Teknorot markasi nasildir? Bilgili arkadaslarin yorumlarini istiyorum..tesekkurler simdiden

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin arabanızdaki durumdan çok emin olmamakla birlikte bu durum genelde vw gurubu araçlarda ön salıncak burcundan dolayı oluyor. Zamanla sertleşmesi sonucu özellikle soğuk havalarda daha da artıyor. Başka bir yere daha sorsaydınız belki 2800 TL den daha ucuza halledilecek bir şeydir.

Bence de farklı yere sorun. İlgili parça arızalanmadıkça 2800 Tl gibi bir mebla ödemek mantıklı değil. Wd-40 yada yağlayıcı bir sprey ile sorun 6-8 ay daha ötelenebiliyor.

Arkafaslar, sanayide tavsiye uzerine ustaya goturdum..Salincaklarin degisimi yerine arka taraftaki hasarli olan burctu sanirim onlar degisimiyle sorun cozulur dedi..yarinbonlari degistirecem..umarim bir sikinti yasamam

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt