Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

**Öğrenci İşi Leon - 2**

Sen bir kitap yaz masal gibi anlatmışın MaaşallahMaaşallahMaaşallah

sen masal diyorsun ama bak dalga geçiyorlar :D

Çağrı sanki ağlayarak büyük bir aşkla yazmışsın gibi:) İlk yaşadığın arac faciasından sonra leonuna aşkla bağlanman güzel..

çok hevesle aldım bunu abi. ilkini alırken böyle hevesli değildim. ne var ne yok biliyordum, arabayı tanıyordum. o yüzden yeri daha farklı oldu :)

Guzel kardesim bende bu forumda bukadar araba asigi,surekli yeni biseyler yapma pesinde olan insanlari gorunce o sade hali bile mukemmel olan arabama elime para gectikce yeni biseyler yapmaya calisiyorum tamamen seninle ayni seyleri hissediyorum

orijinalini hiç bozmadan bile çok güzel zaten. insan yerinde duramıyor ama. şu da olsun, bu da olsun diye. harcadığım para geri gelmeyecek kötü tarafı..

Çok iyi Fikir Bir Ara Satıcam demiştin üzülmüştüm elinde çok daha güzelleşip değerleneceğine eminim :eek:key:

bundan style paketli bir tane daha var abi. o hala satılık :) yıkattım, temizlettim, üstünü kapattım, otoparkta duruyor. :)

bir aşk masalımı ne :)

filmi bile var. binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı :D

Edebi yönü güçlü mühendis adayı:) Kardeşim güle güle bin aracına..Bu arabalar kendine aşık ediyor ve çok ufak dokunuşlarda bile sana büyük hazlar yaşatıyor..Çooook paralar akıtmadanda çok şık şeyler yapılabilir..Daha nice Leonlu günlere kardeşim...:)

Edebi yönü güçlü mühendis adayı:) Kardeşim güle güle bin aracına..Bu arabalar kendine aşık ediyor ve çok ufak dokunuşlarda bile sana büyük hazlar yaşatıyor..Çooook paralar akıtmadanda çok şık şeyler yapılabilir..Daha nice Leonlu günlere kardeşim...:)
:confused:

Çağrı Güle güle kullan aracını, kazasız belasız.
Görünmüyorsun epeydir:)

aracının değerini bilen insanları severim

FR Direksiyon: Tamamlandı. :)

img0158pc.jpg

img0159iok.jpg

img0160ji.jpg

img0161ew.jpg

img0162frd.jpg

Geri
Üst Alt