Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Nefes

bugun gıttım ve ACIL OLARAK HERKES GITSIN

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

valla ben bugun gıttım ve tek bırsey derım BU FILME GITMEYEN COK SEY KAYBEDER ben daha boyle guzel fılm gormedım resmen mıllıyetcı duygularım kabardı bırde gonullu asker bıle olmak ıstedım cıkısında ....

bugun gıttım ve ACIL OLARAK HERKES GITSIN

---------- Post added at 01:57 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

valla ben bugun gıttım ve tek bırsey derım BU FILME GITMEYEN COK SEY KAYBEDER ben daha boyle guzel fılm gormedım resmen mıllıyetcı duygularım kabardı bırde gonullu asker bıle olmak ıstedım cıkısında ....

baya merak ettırdın gece vaktı sagol valla :)

kardesım gıbı bır arkadasımla gıttım sahsen gıdıp talep etcektım gonullu asker olmak ısıtyoruz dıe bı an sınemada bır kalksa ;

dıkkat ! hazır ol !! uygun adım mars !!! dese resmen doguya yardıma gıderdık!

Arkadaşlar filmi izlemedim ve nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama değinmek istediğim bir nokta var. Birkaç filmde rastlandığı gibi bu filmdede insanların duyguları (Bu filmde milliyetçilik duygusu anladığım kadarıyla) film yapımcıları tarafından kullanılıyor olabilir.

Bunu Doğuda Sınırda Askerlik Yapan İnsanlar İyi Bilir Filme Mutlaka Gidicem Ama Beni Düşündüren Noktalar Acaba Askeriyenin Dağa Taşa Ne Kadar Fazladan Mermi Sıktığını ve Zamanında Kaçakçılığı Engellemek İçin Dağlık Bölgenin Sırt Kısımları Yerine Aşağılarına Yapılan Karakolların Ne Kadar Güvensiz Ve Pusuya Müsait Olduğunu İşlemişler mi? Gerçekten Çok Merak Ediyorum Kesinlikle İzliycem....

Bunu Doğuda Sınırda Askerlik Yapan İnsanlar İyi Bilir Filme Mutlaka Gidicem Ama Beni Düşündüren Noktalar Acaba Askeriyenin Dağa Taşa Ne Kadar Fazladan Mermi Sıktığını ve Zamanında Kaçakçılığı Engellemek İçin Dağlık Bölgenin Sırt Kısımları Yerine Aşağılarına Yapılan Karakolların Ne Kadar Güvensiz Ve Pusuya Müsait Olduğunu İşlemişler mi? Gerçekten Çok Merak Ediyorum Kesinlikle İzliycem....

abı fılmde zaten karakol basılmalarını gosterıyorlar vede askerlerın nasıl zor sartlarda askerlık yaptıklarını unutmadan karabal 1993 mu 97 dekı olayı anlatıyorlar vede basılan karakoy dagın yamacında ....

Arkadaşlar filmi izlemedim ve nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama değinmek istediğim bir nokta var. Birkaç filmde rastlandığı gibi bu filmdede insanların duyguları (Bu filmde milliyetçilik duygusu anladığım kadarıyla) film yapımcıları tarafından kullanılıyor olabilir.

Evet Alp kullanılıyor. Herkesi yeniden asker yapma isteği uyandırıyor :)

abı fılmde zaten karakol basılmalarını gosterıyorlar vede askerlerın nasıl zor sartlarda askerlık yaptıklarını unutmadan karabal 1993 mu 97 dekı olayı anlatıyorlar vede basılan karakoy dagın yamacında ....

Karakoy derken karakol sanırım :) orda en büyük riski rütbelilerde aslında şuan doğuda sınır karakollarında görev yapan arkadaşlara Allah sabır versin gerçekten! kesinlikle gidilmesi gereken bi film en kısa zamanda gidicem....

Şimdi geldim filmden..İzlenmesi gereken aslında zamanında hepimizin yaşadığı herkesin bildiği bir gerçeğin belgesel tadında bir filmi..izleyin..duygulanın..kızın...gurur duyun..acıyın...nefret edin...

sinema mutfağımla yan yana dükkanda bi gidemedim hafta arası gidiyim :)

Geri
Üst Alt