Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

neden olur

mayham85

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ford connect aracımızda son zamanlarda ciddi şekilde arttığını gözlemlediğim bir sorun var. genelde bu araçlarda kronik onu biliyorum. ancak eski sattığımız connectte bu kadar aşırı değildi bu araçta ise son zamanlarda çok daha fazla rastlıyorum.

sorun depodaki mazotun depo kapağından dışarı taşması yada sızması.resimi birazdan eklerim. bu neden kaynaklanır çözümü ne our fikri olan varmı?

bu şekilde oluyor?

d064d3a814219dcf9eb7789e010d3947.jpg

Yetkili servise götür diycem ayıp olucak :) çok doldurursan taşar bizde vardı ama böyle bir sorun yaşatmadı hiç...

Yunus depoda filtre var ya doldururken yani olması lazım dizellerde oluyo bildiğim kadarıyla girişinde o kirlenmiş olduğundan birikiyo taşıyo olabilir mi. ??

Yunus depoda filtre var ya doldururken yani olması lazım dizellerde oluyo bildiğim kadarıyla girişinde o kirlenmiş olduğundan birikiyo taşıyo olabilir mi. ??

filtreden olsa doluyken yapar. bu depo yarıda ikende oluyor. :)

hava mı yapıyo mu acep girişinde..sonrasında yolda çıkıyo olabilir..
var sayımlarla gidiyorum ama.. :) :)

kardesim bizim doblodada yapıyor.. pompacıya en yavaş şekilde basmasını söyle sorun kalmıyor kardesim.. tahminen içinde hava oluyor ve taşma yapıyor..

kıvançcım bilgi için teşekkür ederim. akşam yıkatayım depoyu doldurayım bakalım yapacakmı bir daha.

Emre bence depo kapağının lastik contası sertleşmiştir muhtemelen.Malum siz arabanın anasını belleyene kadar kullanıyorsunuz.300 000km falan.(Örnek toledo.):)Kapağın ağzına iç lastikden bir conta kes ve tak.

Emre bence depo kapağının lastik contası sertleşmiştir muhtemelen.Malum siz arabanın anasını belleyene kadar kullanıyorsunuz.300 000km falan.(Örnek toledo.):)Kapağın ağzına iç lastikden bir conta kes ve tak.

abi mantıklı bir yorum deneyeceğim. yanlız bu araç daha garanti kapsamında 55000 kmde :)

Geri
Üst Alt